Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Megastar Tarkan Savaşları Başladı!

Megastar Tarkan için organizatörler birbirleriyle adeta savaşırken kesenin ağzınıda baya açtılar. Geçtimiz yılbaşında Tarkan Bakü'de sahne almış ve yüklü miktarda para almıştı. Bu yılbaşında sahne alması için Tarkan'a 1 milyon tl değerinde teklif geldi.

Megastar Tarkan Savaşları Başladı!

 Megastar Tarkanyılbaşı gecesinde kendi programlarına katmak isteyen organizatörler birbirleriyle adeta savaşırken kesenin ağzınıda baya açtılar. Geçtimiz yılbaşında Tarkan Bakü'de sahne almış ve yüklü miktarda para almıştı. Bu yılbaşında sahne alması için Tarkan'a 1 milyon tl değerinde teklif geldi.

Sahnelerin yıldızı bu yılda yeniyılın ilk saatlerine çalışarak girecek. Birçok ünlü, mekanlarla anlaşma imzalarken, teklifleri değerlendiren megastar hala nerede çıkacağıyla ilgili bir açıklama yapmadı. Birçok otel ve yapımcı Tarkan’ın kendi organizasyonlarında çıkması için yarış haline girdi.


Ünlü Yıldıza Teklif Yağmuru!

Megastar’a yurtiçinin yanı sıra yurtdışından da teklifler yağdı. K.K.T.C, Azerbeycan, Rusya ve Dubai’den teklifler alan Tarkan için, en ağır basan yer geçen yıl olduğu gibi bu yılda Azerbeycan oldu. Organizatörler Tarkan’ı Azerbeycan’da sahneye çıkartabilmek için seferber oldu.
1 Milyon Dolarlık Teklif!
Geçtiğimiz yıl 1 milyon liraya sahneye çıkan Tarkan için, organizatörler bu yıl 1 milyon dolara kadar teklif verdi. Megastar için birbiriyle yarışan yapımcılarınDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196