Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Megastar Tarkan için 1 Milyon Dolar!

Gelmiş geçmiş en ünlü şarkıcıların başında gelen Megastar Tarkan yılbaşı konseri için müthiş bir teklif aldı. Özellikle yurt dışında çok sayıda seveni bulunan Megastar Tarkan için Azerbaycan yapımcıları adeta sıraya girdi. 1 Milyon doları gözden çıkartan yapımcıların yılbaşı gecesinden Megastar Tarkan sahneye çıkartmak için adeta yarışa tutuldular. Bakalım Megastar Tarkan nasıl bir karar verecek .

Megastar Tarkan için 1 Milyon Dolar!

Organizatörler 2015 yılbaşı gecesi için büyük bir paket hazırladı ve Megastar Tarkan'ı Azerbaycan'a getirmek için adeta seferber oldular. Azerbaycan'da çok sayıda seveni bulunan Megastar Tarkan için 1 Milyon dolar para teklif edildi. Sadece 3 saat kalacağı sahne için 1 Milyon Dolar teklif edilen Megastar Tarkan'ın vereceği karar ise merak konusu. Türkiye'den de çok sayıda organizatör tarafından teklfi alan Tarkan bakalım nasıl bir karar verecek. 

Sahnelerin yıldızları bu sene de gelenek bozmayarak yeni yılın ilk saatlerine çalışarak girecek. Birçok sanatçı, yılbaşı gecesi için mekanlarla anlaşma imzalarken Megastar Tarkan, yine en çok rağbet gören isim oldu.

Teklifler yağıyor

Henüz bir anlaşma yapmayan Megastar'a yurtiçinin yanısıra, K.K.T.C, Azerbaycan, Rusya ve Dubai'den de tekliflerler var. 2014'ün ilk saatlerine
Bakü'de sevenleriyle giren Megastar için yine en ağır basan yer Azerbaycan. Birçok büyük otel ve organizatör Tarkan'ı yılbaşı gecesi Azerbaycan'da sahneye çıkartabilmek için seferberlik ilan etti.

1 Milyon dolarlık teklif var

Megastar uğruna savaşan organizatörler yaptıkları dudak uçuklatan tekliflerle de şaşırtıyor. Geçtiğimiz sene 1 milyon lira alarak sahneye çıkan Tarkan için kesenin ağzını açan organizatörlerin, 1 milyon dolara kadar fiyat verdikleri öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196