Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Leyla ile Mecnun Beyaz Perdeye taşınıyor

TRT 1 ekranlarında başlayan Leyla ile Mecnun dizisi büyük bir kitle tarafından izleniyordu. Leyla ile Mecnun final yaptı dizi bitti. Fakat İşler Güçler ekibinin Düğün Dernek filminin 6 milyonluk rekoru kırınca Leyla ile Mecnun ekibide Beyaz Perdeye çıkacak. Leyla ile Mecnun dizisinin filmi çekilecek

Leyla ile Mecnun Beyaz Perdeye taşınıyor
TRT1 ekranlarında yayınlana Leyla ile Mecnun dizisi çok beğenilmiş büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Leyla ile Mecnun final yaptı ve dizi bitti. Sonrasında Star Tv ekranlarında Leyla ile Mecnun ekibi yeni bir dizi ile Bende Özledim ile yeniden ekranlara çıktı fakat Leyla ile Mecnun kadar izleyici kitlesine ulaşamadı. Bu sırada İşler Güçler dizisinin aynı ekibi ile Düğün Dernek filmi çekilmiş yaklaşık 6 milyon izleyiciye ulaşıldı. İşler Güçler ekibinin Düğün Dernek filmiyle böylesine büyük bir başarıya ulaşmasının ardından Leyla ile Mecnun ekibide aynı taktiği uygulamak istiyor. 
Leyla ile Mecnun dizisi Beyaz Perdeye taşınıyor. Leyla ile Mecnun dizisinin filmi çekilerek sinemada izleyiciler ile buluşturulmak isteniyor. 
Ekrandan çok sosyal basında popüler olan ve beyazperdeye uyarlandığında milyonlara ulaşan yapımlara bir yenisi henüz ilave ediyor. TRT'de 104 kısım yayınlandıktan sonra 'Ben de Özledim' adıyla STAR TV'ye geçen 'Leyla ile Mecnun' film oluyor. 'İşler Güçler'in oyuncuları Ahmet Kaide ve Murat Cemcir'in başrolünde oynadığı Düğün Dernek'in 6.5 milyon kişi tarafından seyredilmesi, Eflatun Film'in sahibi Onur Taninmiş Kişi'yü harekete geçirdi. Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt gibi isimleri buluşturacak olan filmin çekimlerine yazın başlanacak.    Melis'in rolü hazır  MECNUN'un 'Leyla'sı (Ezgi Asaroğlu) öldükten sonra üçüncü sezonda diziye 'Leyla Yedinci' olarak giren Melis Birkan'ın filmde de oynayacağı konuşuluyor. Birkan, son olarak SHOW TV'de izleyiciyle buluşan 'Saklı Kalan' adlı dizide rol almıştı. Yalnizca iki kısım yayınlanan dizi reytinge kurban gitmişti.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196