Öne Çıkanlar akp Orkun Akman Şuayip Işıldak Şanlıurfa Şampiyonluk hedefi

Kutsi'nin boşandığı eşi ateş püskürdü

Sanatçı Kutsi kısa bir süre önce ayrıldığı eşi Sinem Bayraktutar 'dan ayrıldıktan sonra Feyza Çıpa ile aşkını sosyal medya hesabından artık gizlememeye karar veren Kutsi'nin bu hareketine eşi sert sözler söyledi.

Kutsi'nin boşandığı eşi ateş püskürdü
Kutsi'nin eski eşi Sinem Bayraktutar Kutsi ile sevgilisi Feyza Çıpa'nın fotoğraflarını görünce adeta çıldırdı. Sinem Bayraktutar sosyal medyadan babanesinin söylediği bir sözü paylaşarak Kutsi'ye göndermelerde bulundu. 


Sinem Bayraktutar, sosyal medya hesabından Kutsi ve sevgilisine şu mesajı gönderdi: "Babaannem bana hep derdi ki; 'Yarini, yarenini iyi seç kızım. Gerekirse yalnızlıktan korkma.  Çünkü itle yatan bitle kalkâr."


Şarkıcı Kutsi, 2008'de evlendiği Sinem Bayraktutar'ı 2014'te oyuncu Feyza Çıpa ile aldatmıştı. Çift tam ayrılmak üzereyken, Sinem Bayraktutar ikinci kez hamile kalmıştı. Ama yalancı bahar kısa Kutsi kızları Ceylin Ada ve Lila'ya rağmen Temmuz 2015'te boşanmıştı. 

Kutsi'nin Feyza Çıpa ile evlilik hazırlığı yapması eski eşini kızdırdı. 

Sinem Bayraktutar, sosyal medya hesabından Kutsi ve sevgilisine şu mesajı gönderdi: "Babaannem bana hep derdi ki; 'Yarini, yarenini iyi seç kızım. Gerekirse yalnızlıktan korkma.  Çünkü itle yatan bitle kalkâr. Sadece kendine tıngırdat yaşamın telini. Dostun postu eskimez ama ederinden fazla değer verdiğin, yüzünün astarını çabuk yırtar!"  (Posta) 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196