Öne Çıkanlar CHPli belediye başkanları Futbol yardım tırı hz. musa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık

Kutsi Feyza Çıpa çifti evleniyor

Huzur Sokağı dizisinde tanıştıktan sonra yasak aşk yaşamaya başlayan Kutsi ile Feyza Çıpa sonunda aşklarını sosyal medya hesabından itiraf etti. Sürekli yasak aşklarını inkar eden Kutsi ve Feyza Çıpa magazin gündemine bomba gibi düştü. Başarılı şarkıcı Kutsi ile oyuncu Feyza Çıpa yakın zamanda evleneceklerini söylediği iddia edildi.

Kutsi Feyza Çıpa çifti evleniyor
 Şarkıcı Kutsi birlikte rol aldıkları dizinin setinde tanıştığı oyuncu Feyza Çıpa'yla yaşadığı aşkı uzun süre inkar etmişti. Genç oyuncu Çıpa Kutsi'yle ilişki yaşamadığını belirterek "Gerçekten bu işten artık çok sıkıldım. Bu çirkinliğin içinde olmak istemiyorum. İlk haberler çıktığında konuşmadım ama kötü bir duruma düşmemek için ilk ve son kez açıklama yapıyorum; ben Kutsi'yle beraber değilim. Bu haberler çıktıkça da çok üzülüyorum. Benimle ilgili yapılan açıklamalar çok saçma ve birbirini tutmuyor. Benim bir ailem var ve gerçekten bunları kaldırabilecek durumda değiller." açıklamasında bulunmuştu.

Birlikte fotoğrafını paylaştı

Kutsi'nin eşi Sinem Bayraktutar'ın ikinci bebeklerine hamile kalmasıyla gizli aşk iddiaları yanıt bulmuştu. Bebeklerinin dünyaya geldikten bir süre sonra evliliğine son veren Kutsi, Feyza Çıpa ile birlikte yeni bir aşka yelken açtı. Feyza Çıpa, Kutsi ile olan ilişkisini sosyal medya hesabından paylaşarak herkese ilan etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196