Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz atölye Bursa Büyükşehir Belediyesi

Kuş kadar yiye yiye kuş kadar kaldı!

Ünlü oyuncu Angelina Jolie yönetmenliğini yaptığı Unbroken filminin Avustralya'da ki galasına katıldı. Eşi Brad Pitt ile galaya gelen Jolie'nin görüntüsü herkesi korkuttu. Az yemeyi alışkanlık haline getiren Jolie hiç yememeye başlamış anlaşılan. Galada bir deri bir kemik görünen ünlü aktrisin 42 kilo olduğu açıklanmıştı.

Kuş kadar yiye yiye kuş kadar kaldı!
Kuş kadar yediği bilinen Angelina Jolie az abartmış gibi görünüyor. 42 kilo olduğu öğrenilen Jolie'nin son görüntüsü ise hayranlarını korkuttu.

Eşi Brad Pitt'le Avustralya'da son filmi Unbroken'ın tanıtım galasına katılan Angelina Jolie'nin sadece 42 kilo ağırlığında olduğu öğrenildi. Angelina Jolie, geçen yıl meme kanseri tehlikesine karşı mastektomi yöntemiyle memelerini aldırmıştı. 1.69 cm boyunda olan Jolie'nin ağırlığının en az 55 kg olması gerekiyor.

Anoreksiya hastalığı olduğu düşünülen Diyetisyen Kevser Aslan, "1.69 boyundaki bir kadının ideal kilosu 55-60. Bu çok zayıf. Jolie'nin beden kitle endeksi 15-16" dedi.

ANGELİNA JOLİE ÖLÜM DİYETİNDE

Angelina Jolie'nin kuş kadar yediğini bilmeyen yok. Az yemeyi hayat tarzı haline getiren Jolie, durumu biraz abartmış gibi görünüyor. Jolie artık sadece darı, buğday, kinoa gibi tahıl ürünleriyle besleniyor.

ARKADAŞLARI ENDİŞELİ
Ünlü oyuncunun arkadaşı Jolie'nin sağlığından endişe ettiğini söyleyerek şunları dile getirdi: "Angie her zaman sağlıklı beslenme taraftarıydı, ama son zamanlarda tam anlamıyla ölüm diyetine girdi. Sadece tahıllı gıdalarla besleniyor. Bu ürünlerin onu çok iyi beslediğine ve içerisindeki vitaminleri başka hiçbir gıdada bulamadığına inanıyor. Ama sorun şu ki, Angie diyetini meyve et ya da sebze gibi ek gıdalarla desteklemiyor"

38 yaşındaki oyuncu 42 kiloya düştü. Jolie'nin boyu 1.75. Olması gereken kilo en az 60. Yakınları Jolie için endişe duyuyor.
Güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda yönetmenliğini yaptığı Unbroken isimli filmin setinde bayılmıştı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196