MAGAZİN:
Küçük yaşta dev sergi....
Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü Atölyesi’nde çalışmalarını sürdüren Sibel Melek’in emekleyerek odanın bir duvarını karalamasıyla başlayan sanat yolculuğu daha akabinde küçük defterler ve daha daha çok büyük defterlere ve bir gecede biten sayfalara kadar hiç bitmeyecek tatlı bir maceraya dönüştü.


3.5 yaşında sevdiği bir kitap karakterinin resim yarışmasını gördüğünde "bu yarışmaya ben de girmek arzu ediyorum" diye belirtti ve ilk başarısını burada gösterdi.


Daha çok fazla hayvan figürleri çizmeyi seven Sibel Melek’in her resminin bir hikayesi veya verilmek istenen bir anlamı vardır.


Sibel Melek Arat 2012 senesinde Minika Çocuk Hayalindeki Gezegeni Çiz ve 2014 senesinde da HK Sanat Galerisi “Mart Kedileri” Heykel ve Karma Sergisine yer aldı, 2012’de Fransa Küçük Presns “Hayalimdeki Gezegeni Çiz” yarışmasında 3. ,2013 İstanbul “Sağlıklı Dişler Sağlıklı Gülüşler” anasınıfı kategorisinde 2. ve 2014 America Peace Pals İnternational Art Exhibition “Barış” konulu yarışmalarda 3. oldu.

Sergi, 4 Nisan-11 Nisan 2014 tarihleri arasında 09.00-21.00 saatleri arasında gezilebilecek.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Alkoçlar artık Düzyata(n)cak...
Alkoçlar artık Düzyata(n)cak... Sosyetenin önemli isimlerinden Neslişah Alkoçlar, oyuncu nişanlısı Engin...

Haberi Oku