Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Kösem Sultan Rolü Büyüküstün'de

Merala beklenen dizilerden biri olan Kösem Sultan'ın kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Projenin açıklandığı günden itibaren Kösem Sultan'ın kim olacağı merakla beklenirken orraya bir isim daha atıldı.

Kösem Sultan Rolü Büyüküstün'de

 2015 yılında yayınlanacak olan Kösem Sultan diziyle ilgili iddialar devam ediyor.  Projenin açıklandığı günden itibaren Kösem Sultan'ın kim olacağı merakla beklenirken orraya bir isim daha atıldı. Kösem Sultan'da Bergüzar Korel ve Beren Saat'ten sonra yeni aday Tuba Büyüküstün.

Eylül 2015'te yayınlanacağı duyurulan ve aylardır herkesin merakla beklediği Star TV'nin iddialı projesi Kösem Sultan için hazırlıklar devam ediyor.

Akşam'da yer alan habere göre, daha önce Beren Saat ve Bergüzar Korel’in ismi geçen yapım için Emmy Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil ederek büyük bir başarıya imza atan Tuba Büyüküstün’le de görüşülmeye başlandığı öğrenildi.

Teklifi düşünmeye başladı!

Oyunculuğa Çemberimde Gül Oya isimli bir dönem dizisiyle adım atan Büyüküstün’ün teklife olumlu baktığı ve şartlarda anlaşıldığı takdirde yeni Kösem Sultan olacağı kulislerde konuşuluyor.

Arap hayranları merakla bekliyor

Büyüküstün'ün isminin düşünülmesinde en büyük etken ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ve sergisiyle de Arap Dünyası’na açılmaya hazırlanan yapım şirketinin, oyuncunun Arap izleyicideki etkisini göz önünde bulundurması.

Öte yandan Bergüzar Korel ile de görüşmelerin sürdüğü ve nihai kararın önümüzdeki ay verileceği öğrenildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196