Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Kolunu kırdı ama sevgilisi...

Lale Devri'nin güzel oyuncusu Selen Soyder kolunu kırdı çok acı çekti ama sevgilisi bir an olsun yanından ayrılmadı.

Kolunu kırdı ama sevgilisi...
Tolga Sayışman ve Selen Soyder aşkı dolu dizgin devam ederken talihsiz bir kaza yaşandı. Selen Soyder kolunu kırıldı. Selen Soyder'in yanından bir an olsun ayrılmayan sevgili takdir topladı.

Selen Soyder düştü ve kolunu kırdı. Selen Soyder 'in o zor anlarında yakışıklı sevgilisi Tolga Sayışman bir an olsun güzel oyuncuyu hiç yalnız bırakmadı. 
 
Selen Soyder dengesini kaybetti yere düştü. Apar topar hastaneye kaldırılan güzel oyuncuyu bir an olsun sevgilisi Tolga Sayışman yalnız bırakmadı. Sevgilisinin acısını içinde hisseden Tolga Sayışman takdir topladı. Ehh ne diyelim böyle sevgiliye can kurban..
 
Selen Soyder geçirdiği küçük bir kaza sonucu hemen hastaneye kaldırılarak amaliyata alındı. Selen Soyder'in sağlık durumu nasıl? Selen Soyder kimdir? Selen Soyder'in durumu nedir?
 
Lale Devri dizisinin güzel oyuncusu Selen Soyder hastaneye kaldırıldı. Selen Soyder dengesini kaybedip düştü. Selen Soyder düşme sonrası hastaneye kaldırıldı ve amaliyata alındı.
 
Lale Devri dizisinde sevgilisi Tolga Sayışman ile büyük bir aşk yaşayarak gündeme gelmişti Selen Soyder. Dizi bu hafta final yaptı Güzel oyuncu ise dengesini kaybedip düştü. Selen Soyder düşme sonrası hastaneye kaldırıldı. Selen Soyder amaliyata alındı.
 
Lale Devri dizisinin başrol oyuncusu Selen Soyder geçirdiği kaza sonrası ameliyata alındı.  Rol aldığı dizide erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman ile gerçek hayatta da aşk yaşayan güzel oyuncu Selen Soyder, Cumartesi gecesi dengesi kaybederek yere düştü. 
 
 
 
DÜŞME SONUCU KOLUNU KIRDI
 
Dengesini kaybeden ve yere düşen oyuncu Soyder, kolundaki aşırı ağrı sebebi ile Fulya Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi’nde gitti. Burada yapılan tetkikler sonrasında sağ humerus kemik kırığı tespit edildi. Sağ kolundaki kırık sebebi ile ameliyata hazırlanan Soyder'i Op. Dr. Serper Çetinkaya tarafından ameliyat etti. Oyuncuya ‘Açık redüksiyon’, ‘Plak-vida’ ve ‘Osteosentez’ ameliyatı yapıldı.
 
Yaklaşık 2 saat süren ameliyatın başarılı geçtiği açıklandı. Selen Soyder’in tedavisine bir süre daha hastanede devam edileceği öğrenildi. 27 yaşındaki tescilli güzeli, sevgilisi Tolgahan Sayışman da hastanede yalnız bırakmıyor.
 
 
 
SELEN SOYDER KİMDİR?
 
Selen Soyder 26 Aralık 1986'da İzmir-Alsancakta dünyaya geldi. Yanya göçmeni bir ailenin ilk ve tek çocuğudur. İlkokul, ortaöğrenim ve lise eğitimini İzmir'de tamamlamıştır. Şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisidir. 2006 yılında Miss Model Of Turkey güzellik yarışmasında Türkiye'nin en iyi modeli seçildi. Daha sonra Çinde düzenlenen Miss Bikini Of The Universe yarışmasında ülkemizi temsil etti ve yarışmada ilk beşe girmeyi başardı.
 
MİSS TURKEY GÜZELİ
2007 yılında Star TV tarafından düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katıdlı ve Türkiye'nin en güzel kadını seçildi. Miss World 2007'de Türkiye'yi temsil eden Soyder burada ilk beşe girmeyi başaramadı. 2007 yılında ilk kez Vakko'nun modelliğiyle modelliğe başladı. Ardından dil eğitimi için bir süreliğine Kanada'ya yerleşti. Kanada'dan döndükten sonra ailesinin isteiği üzerine spikerlik eğitimi aldı ve Star TV'de staj yapmaya başladı.
 
İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Fox TV'de yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde Toprak karakterini oynayarak yaşadı. 2011 yılında Toprak karakteriyle yine Fox TV'de yayınlanan Lale Devri adlı diziye geçerek Türkiye'de bir ilke imza attı.
 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196