Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı LANDCOM sağlık haberleri su kayağı

Kızını bağrına basıp...

Muhteşem Yüzyıl dizisini bir anda bırakıp giderek herkesi şaşkına çeviren Meryem Uzerli tekrar Türkiye'ye gelmek için planlar yapıyor. Türkiye'den gittikten sonra hamile olduğu anlaşılan ve Almanya'da bir kız bebek doğuran güzel sanatçı Timur Savcı ile görüştüğünü açıkladı. Uzerli Timur Savcı'nın yeni dizisi Kösem Sultan'da oynamayı kafaya koymuş gibi.

Kızını bağrına basıp...

Meryem Uzerli Türkiye'ye mi dönüyor? Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı ile görüştüğünü açıkladı. Kösem Sultan isimli dizinin 2015'te ekrana geleceği ve bu dizide Meryem Uzerli'nin yer alabileceği gündeme gelmişti. Meryem Uzerli'nin kızı Lara'yı da alıp Türkiye'ye gelebileceği gündeme geldi.

Tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesi ile bir anda Türkiye'yi terk eden Meryem Uzerli Türkiye'ye yeniden döneceğinin sinyallerini verdi. Timur Savcı ile tekrar görüşmeye başlayan Meryem Uzerli'nin yeni çekilecek olan Kösem Sultan'da rol alabileceği gündeme gelmişti. Timur Savcı kabul ederse Meryem Uzerli kızı Lara'yı da alıp İstanbul'a yerleşecek.

Muhteşem Yüzyıl dizisini yarıda bırakarak ailesinin yanına giden Meryem Uzerli tekrar Türkiye'ye dönme kararı aldı. Güzel oyuncu Mer­yem Uzer­li geç­ti­ği­miz yıl Muh­te­şem Yüz­yıl di­zi­sin­de oy­nar­ken ya­pım­cı­sı­na bi­le ha­ber ver­me­den Al­man­ya­’ya git­ti. ‘Tü­ken­miş­lik sen­dro­mu­’ ya­şa­yan oyun­cu, bir sü­re te­da­vi gör­dü. Git­ti­ği gün­den bu ya­na Tür­ki­ye­’ye dö­nüp dön­me­ye­ce­ği me­rak ko­nu­su olan Uzer­li, ilk ola­rak zor du­rum­da bı­rak­tı­ğı di­zi­nin ya­pım­cı­sı Ti­mur Sav­cı ile ara­sı­nı dü­zelt­ti. 

Bugün'de yer alan habere göre, Tür­ki­ye­’ye dö­nü­şüy­le il­gi­li ses­siz ka­lan Uzer­li, ilk kez açık­la­ma ya­pa­rak “Ti­mur Sav­cı ile ko­nu­şu­yo­rum. Bir di­zi için an­la­şa­bi­li­ri­z” de­di.

KIZIYLA GELİYOR
Bir yıldır uzak kaldığı Türkiye’yi çok özlediğini de dile getiren Meryem Uzer­li “Tür­ki­ye­’yi ve Türk hal­kı­nı çok se­vi­yo­rum. Umarım en kısa zamanda görüşürüz” diye konuştu. Şu­bat ayın­da La­ra isim­li kı­zı­nı dün­ya­ya ge­ti­ren Uzer­li, İs­tan­bu­l’­a be­be­ği­ni de getirecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196