Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Kırılan kemikler sevgiyle ayaklandı..

Geçirdiği trafik kazası sonrasında vücudunun bir çok yerinde kırıkları olan güzel oyuncu kendisi gibi oyuncu olan eşinin sevgisiyle ayağa kalktı..

Kırılan kemikler sevgiyle ayaklandı..
Esra Ronabar geçirdiği kaza sonrasında uzun süre tedavi görmüş ve başrol oynadığı diziye dönememişti. Esra Ronabar vücudunun bir çok yerinde kırık vardı. Aylar sonra ayaklandı..,

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynarken geçirdiği trafik kazası sonucunda ölümden dönen ve vücudunda çok sayıda kırıkları olan Esra Ronabar sonunda ayağa kalktı.
 
Geçen eylülde ciddi bir trafik kazası geçiren ve vücudunun 30'a yakın yerinde kırık meydana gelen Esra Ronabar, olaydan sonra ilk kez görüntülendi.
 
Esra Ronabar, Barış Falay’la Nişantaşı’nda gezen oyuncu, geçmiş olsun dileyen basın mensuplarına, şunları söyledi: Kötü günler geride kaldı, gün geçtikçe daha iyiye gidiyorum. Her yerim platin dolu. Bir daha da ameliyat olmak istemiyorum.
 
 
 
 
 
ESRA RONABAR KİMDİR?
 
İzmir'li başarılı oyuncu , eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı 'nda tamamlamıştır.Daha önce birçok dizide rol almış olan Esra Ronabar Falay, hayattan Korkma adlı filmde de rol almıştır. Türkiye'nin ilk fantastik drama dizisi olan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide başrol oynamışır.
 
 
Esra Ronabar Ezel dizisi ile büyük çıkış yakalayan Barış Falay ile 2006 yılında evlenmiştir Esra Ronabar’ın bu evlilikten Rüzgar adında bir erkek çocuğu vardır.
 
 
22 Eylül 2013 tarihinde bir trafik kazası geçiren Ronabar, yaklaşık bir ay hastanede tedavi altında tutuldu. Rahatsızlığı sebebiyle o dönem rol aldığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisiden ayrılmak zorunda kaldı.
 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196