Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Kim'in kalçaa olayııı!

Kim Kardashian'ın poposu olay oldu? Kim Kardashian'ın iri poposuna harcadığı para oldukça fazla. Dünyanın en çok konuşulan kadınlarından biri olan Kim'şn favosrisi bu sıralar poposu!

Kim'in kalçaa olayııı!
Kim Kardashian'ın kalçaları gündeme bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu kalçalarıyla ünlü oldu ve her şeyini kalçalarına bağladı. kalçaları ile ünlü olan Kim Kardashian'ın kalaları gndemden hiç ama hiç düşmiyor. Kim dünyanın parasını güzel mi güzel kalçaları için harcıyor.
 
Kim Kardashian'in kalçaları gündemden günlerdir düşmüyor. Kim Kardashian'ın kalçaları öyle meşhur oldu ki Kim'in kalçaları günlerdir gündemden bir an olsun bile düşmüyor.
 
Seksi yıldız Kim Kardashian, kalçaları ile rekora koşuyor. Kim Kardashian kalçalarına özel bir terzi tuttu. E malum popo 102 cm olunca pantolon bulmak ta bir o kadar zor oluyor.
 
Kim Kardashian kalçalarına günlük bir servet ödüyor. Boyu çok kısa kalçaları kocaman olan skandallar kraliçesi Kim Kardashian pantolonların içine sığamayınca çareyi günlük 11 bin lira ödediği özel terzide buldu.
 
 
Kim Kardashian'ın kalçaları o kadar büyük ki artık o kalçalara uygun pantolon bulamıyor. Yaptığı herşey ile gündemlerden düşmeyen ve geçtiğimiz aylarda sevgilisi Kanye West'ten bir kız bebek sahibi olan Kim Kardashian kalçaları için özel terzi tuttu. Kalçaları için özel terzi tutan Kim Kardashian kalça terzisine 5 bin dolar yani günlük 11 bin lira ödüyor.
 
 
Ama bazen sırf bu yüzden bedenine uygun giysi özellikle de kot pantolon bulmakta zorlanıyor. Ancak, 33 yaşındaki Kardashian'ın bu soruna da bir çözüm bulduğu ortaya çıktı.
 
KALÇA ÇOK BÜYÜK OLUNCA ÇAREYİ ÖZEL TERZİDE BULDU
 
Ünlü TV yıldızı, sırf giysilerinin özellikle de kot pantolonlarının kalça bölümünün üzerine yakışması için küçük düzenlemeler yapacak özel bir terzi tuttu.
 
KALÇAYA ÖZEL TERZİYE GÜNLÜK 11 BİN TL
 
İddialara göre de Kardashian terziye günlük 5 Bin Dolar yaklaşık 11 Bin TL ücret ödüyor. Grazia dergisinin iddiasına göre, Kardashian'ın terzisi Cornelius Clay aynı zamanda nişanlısı Kanye West'in de stil danışmanı.
KALÇALARI O KADAR BÜYÜK Kİ PANTOLON GELMİYOR
Hamilelik kilolarını kısa sürede veren Kim Kardashian aslında 36 beden giyiyor. Ancak boyunun kısalığı ve kalçasının büyük olması giyinirken bazı sorunlar yaratıyor. Boyu 1.57 cm olan Kardashian'ın kalçaları ise 102 cm.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196