Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Kilolu Kadınlara Özel Moda Dergisi!

İlk kez İngiltere'de çıkan büyük beden moda dergisi fazla kilosu olan kadınlar için yeni tarz fikirleri sundu ve özgüvenleri arttırdı.

Kilolu Kadınlara Özel Moda Dergisi!

İngiltere'de artdan kilo sorunları nedeniyle Slink dergisi farklı bir haber anlayışı ile yola çıkarak fazla kilosu olan kadınlar için yeni tarz fikirleri sundu ve özgüvenleri arttırdı.

İngiltere'de yayınlanan Slink isimli moda dergisi kilolu bayanlar için ilginç bir haberi ele aldı. Slink adlı dergi “Tarz 36 bedende son bulmuyor” manşetiyle haberi okuyucularıyla paylaştı. 

İngiliz Independent gazetesinde yer alan habere göre, 15 ülkede okuyucusuyla buluşan derginin editörü Rivkie Baum, “Tarz ve güzelliğin 36 bedende sona ermediğini göstermek istiyoruz. Kadınların devamlı benzer, ulaşılamaz beden imajını görmekten yorulduğuna inanıyoruz. Büyük beden kıyafet sektörü, standart giyimden daha fazla genişleyince, piyasa, ilham verici, büyük beden üzerine bir yayına ihtiyacı olduğu sinyalini gönderdi” dedi.

Rivkie Baum, büyük beden giyiminin “sağlıksız vücutları” teşvik ettiği yönündeki eleştirilere katılmadığını belirterek, “Fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı bir vücut imajını teşvik etme sorumluluğumuzun farkındayız” dedi. 

Dergide Photoshop kullanılmadığının vurgulayan editör, “Vücutları olduğundan küçük göstermeyeceğiz” ifadelerini kullanarak bu konuda “çok güçlü” kuralları olduğunu kaydetti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196