Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Kayahan'dan kader arkadaşlarına destek

Kayahan 3. kez kanser hastalığıyla savaşıyor. Kahayan yeni albümünü bu sefer kanser hastaları içinb çıkartacak. Çalışmlar için stüdyoya geri dönüyor.

Kayahan'dan kader arkadaşlarına destek
Başarılı şarkıcı Kayahan şimdiye kadar üç kırkbeşlik, bir uzunçalar, onbir kaset ve CD’si müzik arşivlerindeki yerini aldı. Uzun süredir albüm çıkartmayan Kayahan yemininden döndü ve onlar için stüdyoya girdi. 3. kez kanser hastalığına yakalanan Kayahan kendisiyle aynı kaderi paylaşan kişiler için kolları sıvadı.

Başarılı sanatçı Kayahan yeminini bozdu bu sefer kanser hastaları için stüdyoya girdi. 3. kez kanser hastalığına yakalanan Kayahan yemininden döndü ve çalışmalar için stüdyonun yolunu tuttu. Albüm yapmayacağım diyerek yemin etmişti. Ancak bu yemini uzun sürmedi.

Dillere pelesenk olan çok sayıda besteye imza atan Kayahan, telif haklarıyla ilgili düzenleme yapılmamasını protesto etmek için albüm çıkarmayacağını söylemişti. Usta sanatçı, yıllar sonra yeminini bozuyor. Üçüncü kez yumuşak doku kanserine yakalanan müzisyen, kanser hastaları yararına albüm çıkartmak için kolları sıvadı. Şarkılarını youtube üzerinden paylaşacağını söyleyen Kayahan, aynı kaderi paylaştığı kanser hastalarına yeni albümüyle destek olacak. Ünlü besteci albümün gelirini, kanserle ilgili çalışmalarda bulunan vakıflara bağışlayacak. 10 yıldır küs olduğu Nilüfer'le barışan ve sanatçının müzikal çalışmasına destek veren Kayahan'ın albümünü ne zaman  yayınlayacağı ise belirsizliğini koruyor.  AKŞAM

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196