Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Kaya Çilingiroğlu yine İstanbul gecelerinde yine çapkınlıkta...

Yıllar önce Hülya Avşar'ı aldattığı Feraye Tanyolaç ile evlenen Kaya Çilingiroğlu gittikleri Sarıkamış tatilinden döner dönmez soluğu İstanbul gecelerinde aldı. Çapkınlığı ile tanınan Çilingiroğlu Feraye Tanyolaç'ı aldattı mı? Dün gece bir güzel ile yemek yiyen çilingiroğlu açıklama yapmazken Merve adında ki güzel kadın 'Feraye benim yakın...

Kaya Çilingiroğlu yine İstanbul gecelerinde yine çapkınlıkta...
Hülya Avşar'la evli olduğu dönemlerde çapkınlıklarıyla sık sık gündem olan Kaya Çilingiroğlu, uslanmıyor. Geçtiğimiz günlerde 5 yıllık eşi Feraye Tanyolaç ve oğlu Kaya ile birlikte Kars Sarıkamış'ta kayak keyfi yapan ünlü spor yorumcusu, İstanbul'a döner dönmez ayağının tozuyla gecelerde boy gösterdi.

YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Çilingiroğlu, önceki gün yardımcısıyla birlikte Nişantaşı'ndaki Biber'e gitti. İçeride Merve isimli bir bayanla sohbete koyulan Çilingiroğlu mekandan çıkarken faka bastı. Sarışın güzeli arabasına gönderen Çilingiroğlu, aracına binerken patlayan flaşlarla şoke oldu. Kaya Bey, hızlı adımlarla arabadan uzaklaşırken Merve Hanım ise yüzünü gizlemeye çalıştı.

HATLAR KARIŞTI

İkili daha sonra Cihangir'deki Mona adlı mekanda buluştu. Mekana girerken patlayan flaşlardan korkan Merve Hanım, eliyle yüzünü gizlemeye çalıştı. Sarışın güzel, "Ben Feraye'nin arkadaşıyım" derken daha sonra gelen Çilingiroğlu'nun yardımcısı Çiğdem Hanım'ın "Merve benim arkadaşım olur" demesi kafaları karıştırdı. Birlikte eğlenen üçlü mekandan ayrı ayrı çıktı.

FERAYE'NİN ARKADAŞI MI?

"Feraye Tanyolaç'ın arkadaşıyım" diyen Merve Hanım'ın panik halleri objektiflere böyle yansıdı.

FLAŞ PATLADI KAYA KAÇTI

Merve Hanım'la aynı arabaya binecek olan Kaya Çilingiroğlu, flaşlar patlayınca koşarak arabadan uzaklaştı. Ünlü işadamının bu panik halleri kafalarda soru işareti bıraktı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196