Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Kaya Çilingiroğlu bir güzelle yakalandı! Feraye Tanyolaç'ı aldatıyor mu?

Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç'ı aldatıyor mu? Çilingiroğlu, Hülya Avşar'ı Feraye Tanyolaç ile aldatmış bunun üzerine ise Avşar'dan ayrılıp Tanyolaç ile evlenmişti. Çilingiroğlu dün akşam bir güzel ile görüntülendi. Görüntülendiği güzel eşinin arkadaşı olduğunu söylen Çilingiroğlu Tanyolaç'ın Hülya Avşar'ın en yakın arkadaşı olduğunu unutm

Kaya Çilingiroğlu bir güzelle yakalandı! Feraye Tanyolaç'ı aldatıyor mu?
Kaya Çilingiroğlu Feraye Tanyolaç'ı aldatıyor mu? Kaya Çilingiroğlu ile görüntülenen genç kadın, fotoğraflarını çeken muhabirlere “Feraye benim çok yakın arkadaşım, ne olur bir şey yazmayın” dedi. 

GAZETECİLER PANİĞE YOL AÇTI
Feraye Tanyolaç’la evli olan Kaya Çilingiroğlu, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Biber Bar’da asistanı Çiğdem Hanım’la buluştu. İkilinin masasına bir süre sonra isminin Merve olduğu öğrenilen sarışın bir kadın geldi.

Ekip, gecenin ilerleyen saatlerinde başka bir mekâna geçmek istedi. Ancak dışarıda bekleyen gazeteciler, paniğe yol açtı. İki kadını araca gönderen Çilingiroğlu, objektiflere işletmeci kuzeni Cihan Çobanoğlu’yla poz verdi, daha sonra kadınların bulunduğu araca yöneldi.

'BİZ SADECE ARKADAŞIZ'
Merve isimli güzel araç içinde gizlenmeye çalışırken, son anda fikir değiştiren Çilingiroğlu taksi çevirdi. Üçlü daha sonra Cihangir’deki Mona’da buluştu. Mekâna girerken fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren sarışın güzel, “Biz sadece arkadaşız. Feraye benim çok yakın arkadaşım. Ne olur bir şey yazmayın” dedi.

ÇİLİNGİROĞLU'NUN ASİSTANI KAFALARI KARIŞTIRDI
Çilingiroğlu’nun asistanı ise Merve’nin kendi arkadaşı olduğunu söyleyerek kafaları karıştırdı. Üçlü, yaklaşık iki saat kaldıkları mekândan ayrı ayrı çıktı. Kaya Çilingiroğlu’nun genç bir kadınla eğlencede görüntülenmesi, eşi Feraye Tanyolaç’la ilişkisinin başladığı dönemi akıllara getirdi.

FERAYE TANYOLAÇ, HÜLYA AVŞAR'IN ARKADAŞIYDI
Çilingiroğlu, Tanyolaç’la görüşmeye başladığında Hülya Avşar’la evliydi. Ve Tanyolaç, bir dönem Avşar’ın şov programının yapımcılığını üstlenmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196