Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Kardashian'ın özel kalçalarına özel terzi. Hemde günlük 11 bin TL!

ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian orantısız vücuduna kıyafet bulmakta zorlanınca çareyi özel terzi tutmakta buldu. Özel terzisine günlük 11 bin dolar verecek olan Kardashian her şeyini özel olarak diktirecek.

Kardashian'ın özel kalçalarına özel terzi. Hemde günlük 11 bin TL!
Sevgilis Kanye West'ten North adında bir kız çocuğu dünyaya getiren Kim Kardashian kendine özel terzi tuttu. Kısa boyu ve kalın kalçaları yüzünden kıyafet bulmakta zorlanan ünlü yıldız terzisine günlük 11 bin dolar ödeyecek.


Kim Kardashian sahip oldğu şöhreti biraz da iri kalçasına borçlu. Fakat bazen sırf bu yüzden bedenine uygun giysi, özellikle de kot pantolon bulmakta zorlanıyor. Ancak, 33 yaşındaki Kardashian'ın bu soruna da bir çözüm bulduğu ortaya çıktı.

Kim Kardashian sahip oldğu şöhreti biraz da iri kalçasına borçlu. Fakat bazen sırf bu yüzden bedenine uygun giysi, özellikle de kot pantolon bulmakta zorlanıyor. Ancak, 33 yaşındaki Kardashian'ın bu soruna da bir çözüm bulduğu ortaya çıktı. Ünlü TV yıldızı, sırf giysilerinin özellikle de kot pantolonlarının kalça bölümünün üzerine yakışması için küçük düzenlemeler yapacak özel bir terzi tuttu. İddialara göre Kardashian terziye günlük 5 bin dolar yaklaşık 11 Bin TL ücret ödüyor. Grazia dergisinin iddiasına göre, Kardashian'ın terzisi Cornelius Clay aynı zamanda nişanlısı Kanye West'in de stil danışmanı. Hamilelik kilolarını kısa sürede veren Kim Kardashian aslında 36 beden giyiyor. Ancak boyunun kısalığı ve kalçasının büyük olması giyinirken bazı sorunlar yaratıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196