MAGAZİN:
Kara Para Aşk 6. bölüm izle. (YENİ BÖLÜM) Kara Para Aşk 6. bölüm fragmanı
Atv'nin sevilen ve merakla izlenen yeni dizisi Kara Para Aşk dizisi her hafta çarşamba günleri ekran karşısında oluyor. 16 nisan 2014 çarşamba akşamı saat 20:00'de 6. bölümü ile ekrana gelecek olan Kara Para Aşk 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kara Para Aşk dizisi.

Kara Para Aşk 6. bölüm fragmanı Tek Parça İzle! Kara Para Aşk 6. Bölüm fragmanı Tek Parça izle. Kara Para Aşk 6. Bölüm özeti şöyle: Elif ve Ömer sonunda kendilerini Nilüfer'e götürecek kişiyi bulmuşlardır. Sıtkı hakkında öğrendikleri yüzünden kardeşi için iyice endişelenen Elif'in beklemeye tahammülü kalmamıştır. Hızla aramaya başlarlar. Elif ve Ömer Sıtkı'nın peşindeyken aldıkları telefonla her şey değişir. Elif bir kez daha kardeşi için büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaktır. Metin'in elinden kaçmaya çalışan Nilüfer'in girişimi başarısızlıkla sonuçlanır. Bu kaçış denemesi Nilüfer'in hiç beklemediği sonuçlar doğuracaktır. Bu arada Nilüfer için endişelenen Mert aralarındaki aşk sırrını açık etmek üzeredir. Tayyar ve Metin'in iki genç arasındaki bağı öğrenmeleri pek çok şeyi değiştireceği için tehlikelidir. Levent'in holdingde yeniden işe başlamasını sağlayan Bahar için en büyük engel aşılmıştır. Levent ilk icraat olarak birlikte mücadele edecekleri holding çalışanları için bir motivasyon partisi tertip etmek ister. Elif ve Ömer büyük bir kalabalığın önüne sevgili olarak çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

HERKES ONLARI SEVGİLİ SANIYOR
KARA PARA AŞK
(Yeni bölüm)
“Parayla sınanamayan bir aşkın hikayesi”
Yayın Tarihi : 16 Nisan 2014 / Çarşamba
Yayın Saati : 22.00
Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Ahmet Katıksız
Senaryo : Eylem Canpolat / Sema Ergenekon
Oyuncular : Tuba Büyüküstün (Elif), Engin Akyürek (Ömer), Nebahat Çehre (Zerrin), Erkan Can (Tayyar), Tuvana Türkay (Bahar), Burak Tamdoğan (Hüseyin), Saygın Soysal (Metin), Bestemsu Özdemir (Nilüfer), Emre Kızılırmak (Levent) ve Aytaç Arman (Ahmet) ve Güler Ökten

KARA PARA AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI;


 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Survivor Müge ekranlara geliyor
2014 Survivor yarışmasında büyük bir ilgi gören ve hal hareketleri ile beğeni toplayan Müge Uzel, Ada'dan...

Haberi Oku