Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Uçan Balon beyaz gelinlik Ehut Barak Musa Karagöz

Kapısında yattı! Ama ne faydaa

Reyhan Karaca'nın George Michael sevgisi sınırları aştı. Öyle ki ünlü sanatçı Reyhan Karaca uzun zamandır rüyalarına yattığı George Michael'i dünya gözü ile bir kez görmek için evinin önünde 3 gün boyunca kamp kurmuş.

Kapısında yattı! Ama ne faydaa

Reyhan Karaca uzun zamandır rüyalarına yattığı George Michael'i dünya gözü ile bir kez görmek için evinin önünde 3 gün boyunca kamp kurmuş. George Michael için yapamayacağı şey olmayan Reyhan Karaca çılgınlığın sınırlarını zorlamış. George Michaeli görmek için 3 gün evinin önünde kamp kuran Reyhan Karaca maalesef George Michael'i bir türlü görememiş.


BU İKİNCİ DENEMESİ


Yok böyle sevgi! Popçu Reyhan Karaca, çocukluğundan beri fanatik hayranı olduğu George Michael'la tanışabilmek için denemedik yol bırakmadı. Başarısız ilk denemenin ardından geçen hafta yine Londra'ya gidip sanatçının evinin önünde kamp kuran Karaca, üç gün kapıda yattığını açıkladı.

GEORGE BUNALIMDAYMIŞ

Yaşadıklarını Twitter'da anlatan Karaca, "Ona hediye olarak ney aldım. Kapısında bekliyorum. George'un köpeği, bakıcısı ve asistanıyla kanka oldum ama kendisi bunalımdaymış, bu yüzden hiç dışarı çıkmıyormuş" diyerek dert yandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196