Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Kanuni'nin çok zoor anlarııı! Para kazanmak zoor Halit

Kanuni Sultan Süleyman rolünde oynayan oldukça başarılı oyuncu Halit Ergenç öyle bir sahne çekti ki oyuncu olmanın aslında görğndüğü kadar olmadığı oratay çıktı. Halit Ergenç hasta olmasın diye olsukça büyük çaba sarfedildi.

Kanuni'nin çok zoor anlarııı! Para kazanmak zoor Halit
Kanuni Sultan Süleyman karakterinei canlandıran oyuncu Halit Ergenç, bir sahnenin çekimlerinde iç, soğuk su ve buz dolu havuzda saatlerce kaldı.
 
Başarılı oyuncu Halit Ergenç film çekimlerinde öyle zorlu sahneler çekti ki herkes şok oldu. Halit Ergenç'in buzların içinde kalması herkesi çok ama çok düşündürdü.
 
Muhteşem yüzyıl dizisinin Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç bu akşam yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl'ınçekimlerinde bir hayli zorlandı. Sultan Süleyman ateşler içinde yanmaya başlayınca doktorlar tedavi için Sultan Süleyman'ı buz dolu suyun içerisine koyuyorlar. Peki Halit Ergenç buz dolu suyun içinde ne kadar durdu? Çekimler nasıldı...
 
Merakla beklenne bu hafta ki bölümde Sultan Süleyman'ın hastalığı iyici ilerliyor. Buz dolu suyun içine yatırılan Halit Ergenç'in o sahneleri nasıl çektiği merak ediliyor. Sultan Süleyman çekimler için 6 saat suyun içinde kaldı. Başarılı ouncu Halit Ergenç'in o suda nasıl durudğuysa merak konusu. 
 
Çekim aralarında soğuktan titreyen Halit Ergenç'e set ekibi “Hasta olacaksınız. İsterseniz kısa molalar verip çekelim” dedi. Halit Ergenç "Kimsenin konsantrasyonunun bozulmasını istemiyorum. Çekime devam” cevabını verdi.
Halit Ergenç’i gripten korumak için elektrikli ısıtıcılar kullanıldı. Halit Ergenç’in canlandırdığı ‘Kanuni’ son 3 bölümdür ateşli, ağrılı bir hastalıkla mücadele ediyor. Saray hekimleri ateşi düşürmek için padişahı buz dolu küvete sokuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196