Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Kafasında bardak kırdı! Şimdi el ele..

Kendisinden 13 yaş küçük Yonca Evcimik'in eski sevgilisi ile çıkan Hande Yener sevgilisinin kafasında bardak kırdığı haberleri ile gündeme geldi. Ama şimdi Hande Yener kafasında bardak kırdığı sevgilisi ile el ele kol kola.

Kafasında bardak kırdı! Şimdi el ele..
Kendisinden 13 yaş küçük Ozan Öğüt ile aşk yaşamaya başlayan Hande Yener geçtiğimiz hafta sevgilisi ile kavga etmişti. Kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile bir barda kavga eden Hande Yener kafasına bardak fırlattığı sevgilisi ile el ele yakalandı.


Hande Yener, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı Berksan, yakın arkadaşı Metin Arolat ve işletmeci Ataberk Oral’la yemek yedi. Etiler Teppanyaki Alaturka Restoran’daki yemeğin ardından grup hep beraber mekandan ayrıldı. Bir önceki gece gittiği barda eski sevgilisi Ozan Öğüt’le karşılaştığı ve onun başına bardak fırlattığı iddia edilen Yener, konuyla ilgili sorulara “Saçmalık” diyerek karşılık verdi.
Ünlü şarkıcı, birkaç saat sonra ise bu kez Beyoğlu’nda ve Öğüt’le el ele objektife takıldı. Çift, bir anda karşılarında habercileri görünce ne yapacağını şaşırdı. Yener, telaşla Öğüt’ün elini bırakıp uzaklaşırken, yanındaki bir başka kız arkadaşı genç adamın koluna girerek habercileri şaşırtmaya çalıştı. Ünlü şarkıcı, ilişkiyle ilgili hiçbir soruya yanıt vermeden uzaklaştı. Ancak ilerleyen dakikalarda çift birkaç sokak ileride yine sarmaş dolaş objektife yansıdı. Bunun üzerine çift yoldan çevirdikleri bir taksiyi durdurarak oradan uzaklaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196