Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Kaçak dizisi oyuncularına taşlı sopalı saldırı

ATV'nin sevilen dizilerinden Kaçak dizi setinde yaşanan olaylar sonrası adeta bir şok yaşandı. Bir minibüs dolusu adamın dizi setini basması sonucunda çok sayıda kişi yaralandı. IŞİD yanlısı olarak kendilerini tanıtan grubun dizi çekimleri sırasında Kaçak dizi setini basması ve oyunculara , yapımcılara ve orada bulunan herkese saldırmaları soncunda olaylar çıktı.

Kaçak dizisi oyuncularına taşlı sopalı saldırı

IŞİD ile Kobani arasında yaşanan eylemler kaça dizi setine yansıdı. Son yıllarda çok seivlen dizilerin başında gelen Kaçak'ın setini basadan bir minibüs dolusu IŞİD yanlısı kişi dizi çalışanlarına ve oyuncularına ellerinde bulunan taş ve soplarla saldırı bulundu. Çok sayıda kişini yaralandığı olayla ilgili polislerin soruşturması devam ediyor. 

ATV ekranlarının fenomen dizisi Kaçak çekim sırasında başına öyle bir iş geldiki sormayın ATV'nin dizisi 'Kaçak'ın çekimleri sırasında seti basan kendilerine 'IŞİD yanlısı' diyen saldırganlar oyuncuları ve teknik ekibi darp edip yaraladı.Dizi setinde olay bir minibüs dolusu saldırı ekibi dizi setini bastı saldırganlar demir sopalarla dizi çekim ekibine saldırdı.

Dizi setinde olay bir minibüs dolusu saldırı ekibi dizi setini bastı saldırganlar demir sopalarla dizi çekim ekibine saldırdı.
TV dizisi 'Kaçak'ın Kandilli’deki çekimleri sırasında dizi ekibi saldırıya uğradı. Dizinin setine gelen birkaç kişi, "Burada dizi çekemezsiniz. Biz IŞİD yanlısıyız. Sizi burada barındırmayız" diye tehditler etti.

ATV'nin dizisi 'Kaçak'ın çekimleri sırasında seti basan kendilerine 'IŞİD yanlısı' diyen saldırganlar oyuncuları ve teknik ekibi darp edip yaraladı.

TV dizisi "Kaçak"ın Kandilli’deki çekimleri sırasında dizi ekibi saldırıya uğradı. Dizinin setine gelen birkaç kişi, "Burada dizi çekemezsiniz. Biz IŞİD yanlısıyız. Sizi burada barındırmayız" diye tehditler etti. Çekim ekibi de tehdite rağmen çalışmasını sürdürünce seti basan bir minibüs dolusu saldırgan ellerinde demir sopalarla çekim ekibine vurmaya başladı.

Evrensel gazetesinin haberine göre, oyunculardan bazıları servis aracına sığınarak saldırganlardan kurtulurken, çekim ekibinin elemanları yaralandı.
Sanatçılar, tehdit edildikten sonra polise bildirmelerine rağmen polisin ancak 1 saat sonra geldiğini bu arada da saldırının gerçekleştiğini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196