Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Justin Tımberlake'in ilginç temizlik istekleri

Mayıs ayında Türkiye gelecek olan dünyaca ünlü yıldız Justin Tımberlake'ın istekleri herkesi şaşırttı. Ünlü yıldız kral dairesi değil otel katı istedi. Asıl şaşırtan istek bu değil aslında kendine ait asansör isteyen Tımberlak üstüne bir de kapı kollarının iki saatte bir silinmesini istedi.

Justin Tımberlake'in ilginç temizlik istekleri
İstanbul'da konser verecen olan Justin Timberlake, konser öncesi kalacağı otelle ilgili isteklerde bulundu. Justin Timberlake, kalacağı otelin temizlenmesini istedi. Justin Timberlake'in şartlı martlı İstanbul konseri!

Önümüzdeki mayıs ayında İstanbul'da konser verecek olan Justin Timberlake, isteklerini bir bir sıraladı. Justin Timberlake, temizlik konusunda hassas olduğunu ve kaldığı otelin temiz olmasını istedi. Fazla naz aşık usandırır! Justin Timberlake'in istekleri bitmiyor

İstanbul'a gelerek konser verecek olan Justin Timberlake gelmeden önce şartlarını söyledi. Temizlik konusunda hassas olduğunu belirten ünlü şarkıcı kalacağı otelin iyice temizlenmesini istedi.

Mayıs ayında vereceği konserle İstanbul'u sallayacak olan Justin Timberlake'in kalacağı yerden istekleri var. Justin Timberlake tam bir temizlik hastasını olduğunu bildirdi hummalı temizlik çalışmaları başladı.

İstanbul'da konser verecek olan şarkıcı Justin Timberlake konser öncesi ilginç isteklerde bulundu. Timberlake'in ilginç isteklerinden bazıları: Klima filtrelerinin değiştirilmesini, ısınının 22 derecede sabitlenmesini, kendisi için bir spor salonu ve bir adet Playstation getirilmesini istedi.

İstanbul'da konser verecek olan şarkıcı Justin Timberlake kaprisli çıktı. Justin Timberlake'nın kaprisleri hijyen nedeniyle... İstanbul'a gelmeden önce bir sürü istekte bulunan Justin Timbarlake bazı takıntıları olduğunu da kabul ediyor.

Dünyaca ünlü genç kızların sevgilisi olan Justin Timberlake obsesif çıktı. Justin Timberlake temizlik hastasıymış. 26 Mayıs'ta İTÜ'de konser verecek olan Justin Timberlake bir dizi istek sıraladı. İşte o istekler...

Justin Timberlake, 64 konserli dünya turnesinin 41. konserini Türkiye’de verecek.

Timberlake 3 gün kalacağı İstanbul konseri için bir dizi istek sıraladı. Justin Timberlake temiz hastası.

Kendisinin ‘Obsesif kompulsif’ olduğunu kabul eden yakışıklı pop yıldızının, asansöre yalnız binmek, kapı kollarının sürekli dezenfekte edilmesi, kalacağı otelin bir katının kendine ayrılması gibi isteklerde bulunduğu konuşuluyor.

Timberlake'in istekleri bitmedi ayrıca, klima filtrelerinin değiştirilmesini, ısınının 22 derecede sabitlenmesini, kendisi için bir spor salonu ve bir adet Playstation getirilmesini istedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196