Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Justin meğer temizlik hastasıymış!

Mayıs ayında Türkiye'ye gelecek olan Justin Timberlake'ın istekleri herkesi şaşırttı. Obsesif kompulsif olduğunu kabul eden Timberlake, temizlik hastası çıktı. Justin Türkiye'ye ilk kez gelecek ve konser verecek. Justin Tımberlake kalacağı otel yönetiminden öyle şeyler istedi ki...

Justin meğer temizlik hastasıymış!
Justin Timberlake, daha Türkiye'ye gelmeden, 'önce hijyen' dedi. Mayısta İstanbul’da konser verecek olan popçunun istekleri herkesi şaşırttı.

TÜRKİYE’ye ilk kez gelecek olan Justin Timberlake’ten ilginç istekler: Asansöre yalnız binerim. Kapı kollarını iki saatte bir dezenfekte edin.

26 Mayıs’ta İTÜ Stadyumu’nda konser verecek olan Timberlake, tam bir temizlik hastası çıktı. ‘Obsesif kompulsif’ olduğunu kabul eden pop yıldızı ‘önce hijyen’ dedi:

Kalacağım otelin bir katının tamamen bana ayırın. Kalacağım günden bir gün önce tüm klima filtrelerini değiştirin. Ortam ısınını 22 derecede sabitleyin. Benden başka kimsenin binmeyeceği bir asansör tahsis edin. Konser öncesi, sırası ve sonrasında tutacağım tüm kapıların kollarını iki saatte bir dezenfekte edin. Kişisel kullanımım için bir spor salonu ve bir adet Playstation 4 tedarik edin.

ŞEHİR TURUNA ÇIKACAK

64 konserli dünya turnesinin 41. ayağında Türkiye’de olacak olan Justin Timberlake herhangi bir değişiklik olmazsa 25-26-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da kalacak. Bu tarihler için kısa bir şehir turu da organize edilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196