Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Justin bir oda değil bir kat istedi. Ve daha neler neler...

Dünyaca ünlü şarkıcı mayıs ayında Türkiye'ye gelecek ve konser verecek. Kendisi gelmeden istekleri geldi. temizlik hastalığı olan Tımberlake bulunduğu otelde hijyenin üst seviyede olmasını istedi ve istek listesi yolladı. Bütün bir kat ona ait olacak ve asansörünü kimse kullanmayacak.

Justin bir oda değil bir kat istedi. Ve daha neler neler...
Ünlü şarkıcı Justin Timberlake İstanbul'a gelmeden hazırlıkları şimdiden başladı. Temizlik takıntısı olan Timberlake hijyenin üst seviyede olmasını istedi. Bir katın kendisine ait olmasını klimasına kadar temizlenmesini ve asansörüne kimseninin binmemesini istemesi, listenen isteklerden sadece bir kaçı

Justin Timberlake, 64 konserli dünya turnesinin 41. ayağı için mayıs ayında Türkiye'de olacak. Konser 26 Mayıs'ta İTÜ Stadyumu'nda ve herhangi bir değişiklik olmazsa 3 gün İstanbul'da kalacak olan Timberlake, tam bir temizlik hastası çıktı.

'Obsesif kompulsif' olduğunu kabul eden pop yıldızının, asansöre yalnız binmek, kapı kollarının sürekli dezenfekte edilmesi, kalacağı otelin bir katının kendine ayrılması gibi isteklerde bulunduğu kaydedildi. Timberlake'in ayrıca; klima filtrelerinin değiştirilmesini, ısınının 22 derecede sabitlenmesini, kendisi için bir spor salonu ve bir adet Playstation tedarik edilmesini istediği belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196