Öne Çıkanlar Bilecikte zincirleme trafik kazası Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir Etkileşimli Bilgilendirme Çalıştayı Teknik direktör Cengiz Bıyıklı Öğrenci servisi kaza

İzdivaç Hanife'nin yeni işi belli oldu

Fox TV ekranlarında yayınlanan İzdivaç programında adını duyuran gelin adayı Hanife sosyal medya hesabı İnstagram da 312 bin takipçisi olmasını fırsat bilerek yeni bir işe adım attı. Sosyal medya hesabından reklamlara başlayan Hanife markaya ait ürünler tanıtarak para kazanıyor. Hanife İnstagram da ki popülerliğini paraya çevirdi.

İzdivaç Hanife'nin yeni işi belli oldu
Sosyal medya hesabı Instagram da 312 bine yakın takipçisi olan Gelin adayı Hanife bu popülerliğini paraya çevirmek istedi ve sosyal medya hesabından tanıtım reklamı yapmaya başladı. 


FOX TV'de yayınlanan izdivaç programında taliplerini reddederek adını duyurduktan sonra sosyal medyada 312 bin takipçiye ulaşan Hanife, bu popülerliği kazanca çevirmek için harekete geçti.

Müzmin gelin adayı, instagram'da birçok markaya ait ürünleri tanıtarak para kazanıyor.

Öte yandan internet üzerinden gerçekleştirilen reklam ve tanıtım hizmetlerinin vergilendirilmesi konusunda önemli bir adım atılıyor. Bu kapsamda her gün binlerce lira para kazanan sosyal medya fenomenlerinden de vergi alınacak. Vergiden, ürün tanıtımı yaptıran reklamverenler ile buna aracılık eden reklam şirketleri de sorumlu olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196