Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

İvana Sert sonunda kazandı! Soyadını vermiyor.

Eşi Yurdal Sert ile boşanması olay olan ve Bugün Ne Giysem adlı yarışma ile gündemde uzun süre kalan ünlü modacı Ivana Sert soyadının Sert olmasını kabul ettirdi. 'soyadımı kullanmasın' diyen eski eşi ile arayı yumuşatan Ivana kızlık soyadından tamamen vazgeçti.

İvana Sert sonunda kazandı! Soyadını vermiyor.
Ünlü tasarımcı ve modacı Ivana Sert, eski eşiyle arasını düzeltti ve Sert soyadını kullanabilmek için izni kazandı. Boşandıkları zaman 'benim soyadımı kullanmasın' diyen Yurdal Sert açıklama yaparak 'ona zarar vermek istemem' dedi. Bu durumda Ivana, Sert soyadını rahatlıkla kullanabiliecek.


Ünlü tasarımcı İvana Sert, 10 yıl evli kaldığı işadamı Yurdal Sert’ten boşanmasının onaylanmasının ardından genç kızlık soyadı ‘Smiljkovic’i kullanmak yerine Sert soyadını kullanmaya devam edeceğini açıkladı. Sert soyadı ile tanındığını ve kızlık soyadının telaffuzunun zor olduğunu söyleyen Sert, bu konuda eski eşine ricada bulunduğunu belirtti.

Boşanma dilekçesinde ‘benim soyadımı kullanmasın’ diyen Yurdal Sert ise bu kararından vazgeçtiğini belirterek, “Aradan 2 yıl geçti, birbirimize kızgınlığımız geçti. Pazartesi avukatıma da söyleyeceğim, soyadımı kullanabilir. Çıkan haberleri görür görmez İvana beni panikle aradı. İvana benim soyadımla tanınıyor. Dava dilekçemde ‘soyadımı kullanmasın’ dedim ama bu saatten sonra ona kötülük yapmak istemem” dedi.

Boşanma sonrasında kadının, kocasının soyadını kullanmaya devam etmesi için erkeğin izninin dışında Aile Mahkemesi’nin de karar vermesi gerekiyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196