Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

İnadını verdi.. Ne diyeceğini şaşırdı..

ATV'nin sevilen yarışması Kim Mİlyoner Olmak İster'e öyle bir yarışmacı katıldı ki sormayın. İnatçı yarışmacı Kenan Işık'ı zor bir duruma sokunca usta oyuncu olayı ancak toparladı..

İnadını verdi.. Ne diyeceğini şaşırdı..
ATV ekranlarının sevilen programı Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde bir yarışmacı ve Kenan Işık arasındaki diyalog gündeme damga vurdu. Kenan Işık profosyonelce olayı toparladı ve yayına devam etti.

Kenan Işık yıllardır seviyeli bir şekilde Kim Milyoner Olmak yarışmasının sunuculuğunu yapıyor. Kenan Işık bir çok kez zor programlara imza attı ama O o kadar profesyonel bir iş çıkartıyor ki şaşmamak elde değil. Kenan Işık yine zor mu zor anlar yaşadı yarışmada.
 
Atv ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'e bir yarışmacı damga vurdu. Yarışmacı 5.soruda elenince kendi cevabının doğru olduğunu iddia etti. Kenan IŞık zor anlar yaşadı.
 
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 5. soruya gelen yarışmacı Kenan Işık'ın "Elinizdeki pusulanın kırmızı ucu sizi göseriyorsa, sol tarafınız hangi yöne bakıyor" sorusuna yarışmacının cevabı "D şıkkı batı" olunca yarışmayı kaybetti.
 
 
5. YARIŞMADA ELENİNCE TOPARLAYAMADI
 
 
Son dokuz saniye içinde joker hakkını kullanmadan cevap veren yarışmacı doğru cevap olan doğu cevabını bilemedi. Bundan sonra doğu batı tartışmasına başlayan yarışmacıya Kenan Işık bir hatamız varsa sizi mutlaka yeniden yarıştırırız cevabı ile yarışmacıyı gönderdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196