Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

İmparator-Köse savaşını kim kazandı?

2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan ve ağır yaralan İbrahim Tatlıses'in kasedini izinsiz olarak çıkartan Erdol Köse'ye açmış olduğu dava sonuçlandı. Peki davanının kazananı kim oldu dersiniz...

İmparator-Köse savaşını kim kazandı?
İbrahim Tatlıses'in Erol Köse'ye açmış olduğu dava sonuçlandı. İbrahim Tatlıses'in vurulmadan önce okuduğu ve birçok eski şarkıların yer aldığı albümü izinsiz çıkardığı gerekçesiyle mahkemeye verdiği Erol Köse davasının kazananı kim oldu?

İbrahim Tatlıses'in vurulmadan önce seslendirdiği Ele Ne şarkısı ve birçok eski şarkılarının bulnduğu 'Tatlıses Klasiği' albümü İbrahim Tatlıses ile Erol Köse arasında mahkeme konusu oldu. Erol Köse'nin izinsiz albümü çıkardığı gerekçesiyle mahkemeye veren İbrahim Tatlıses davayı kazandık açıklaması yapmıştı.


İzinsiz albümümü çıkarttı diye Erol Köse, İbrahim Tatlıses tarafından mahkemeye verildi. Dava geçtiğimiz gün sonuçlandı. Erol Köse'nin davayı kaybettiği ve İbrahim Tatlıses'e tazminat ödediği söylentilerine Erol Köse'den açıklama geldi.

Erol Köse "Albüm, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'ten izin alınarak yapıldı. O zamanda Tatlıses'e 1 milyon doların üzerinde para ödendi. Albüm çıkacağı vakit bir daha para talebinde bulundu ancak bu talebi reddettik. O da albümü toplatmak ve satışını durdurmak için mahkemeye mürracaat da bulunda fakat Tatlıses'in talebi mahkeme tarafından reddedildi. Davayı biz kazandık. Tazminat değil, sadece davanın harç teminatı olan 35 bin TL'yi ödedik.' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196