Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

İmparator kızına doyamadı...

İmparator kızına doyamadı. Ayşegül Yıldız ile 2013'ün son aylarında boşanan Talıses sosyla paylaşım sitesi Instagram'dan fotoğraf paylaştı. Kızı Elif Ada ile poz veren ünlü türkücü fotoğrafın altına da not düştü.

İmparator kızına doyamadı...
2011 ylında uğradığı silahlı saldırı sonucunda hastanede yatarken Ayşegül Yıldız ile evlenen ve Elif ada adında bir kızı olan İbrahim Tatlıses 2013 yılının sonunda boşanmıştı.

Ayşegül Yıldız ile boşanan İbrahim Tatlıses küçük kızı Elif Ada ile poz verdi. Veda kahvaltısı yaptıklarını söyleyen ibrahim Tatlıses, Kuşadası'nda eski eşiyle biraraya geldi. O anları Instagram'dan paylaşan İbrahim Tatlıses kızını kucağına aldı. İbrahim Tatlıses evladına veda etti!

İbrahim Tatlıses ile boşanan Ayşegül Yıldız Kuşadası'nda kahvaltı da buluştu. Kızını kucağına alan İbrahim Tatlıses fotoğrafı Istagram'dan paylaştı. Kızıyla vedalaşan İbrahim Tatlıses duygulandı.

İbrahim Tatlıses, kızı Elif Ada, eşi Ayşegül Yıldız ve ekibiyle Kuşadası'nda kahvaltı yaptı. O anları Instagram hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses mutlu görünüyordu.

TATLISES KIZIYLA VEDALAŞTI! O ANLAR...

Kuşadasında bir araya gelen İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız çifti, birlikte kahvaltı yaptı. İbrahim Tatlıses ekibi, kızı ve eski eşiyle yaptığı kahvaltıyı Instagram hesabından paylaştı.

İbrahim Tatlıses Instagram'dan şunları yazdı: Güle güle canımın içi, hep böyle gülesin inşallah. Anası, ekibim ve Kuşadası. Oteli satmadan gelmeyeceğim. Hafta sonu Elif'in günü ya. Anasına teşekkürler.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196