Öne Çıkanlar Ayvalık extacy hap Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

İbrahim Tatlıses'in ''Sağ Sol'' kavgası

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıse ve Arif Sğ arasında sağ sol davası. İbrahim Tatlıses ile Arif Sağ arasında MESAM yüzünden başlayan kavga büyüyor. İbrahim Tatlıses twitter'dan isyan etti. İki başarılı sanatçının atışmaları gittikçe büyüyor. Arif Sağ'ın yaptığı basın toplantısından sonra İbrahim Tatlıses sosyal medyadan cevap verdi.

İbrahim Tatlıses'in ''Sağ Sol'' kavgası
Ünlü türkücü İbarahim Tatlıses gerginliği twitter'dan devsam ettirdi. MESAM ile İbrahim Tatlıses arasında ki gerginlik her geçen gün şiddetiniz artırıyor. Başarılı türkücü İbrahim Tatlıses twitter'dan ateş püskürttü. İbrahim Tatlıses '' Kültür Bakanlığı'na sesleniyorum diyerek sözlerine başladım. Arif SAĞ'mısın SOL'musun nesin söyle de bilelim'' diyerek sözlerine devam etti. Başarılı Türkücü İbrahim Tatlıses ile MESAM ile arasındaki sorunlar gittikçe büyüyor.


İbrahim Tatlıses’in twitter’dan, “Kültür Bakanlığı’na sesleniyorum. MESAM’ın yönetimine son vermemize rağmen halen görevdeler” yazısına Sağ, dün düzenlediği basın toplantısında “ İbrahim söylediği lafları düzeltecek. Yolsuzluktan içeride olan kişiye ‘Bu iyi arkadaştır’ diye sahip çıkacaksın. Sana emek vermiş insana hakaret edeceksin” sözleriyle cevap vermişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196