Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

İbrahim Tatlıses'in minik kızıyla keyfi

İbrahim Tatlıses kızı Elif Ada ve eski eşi Ayşegül Yıldız'la birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi.İbrahim Tatlıses kızı Elif Ada'yla birlikte hafta sonu keyfi sürdü. İbrahim Tatlıses'in ayrıldığı eşi Ayşegül Yıldız'da hafta sonu baba kızın yanında bulundu. İbrahim Tatlıses kızını hafta içi annesine verdi.

İbrahim Tatlıses'in minik kızıyla keyfi
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses hafta sonunu Kuşadasında geçirdi.  Kuşadasın'da kendi otellerinde keyifli bir hafta sonu tatili geçiren  İbrahim Tatlıses ve kızı Elif Ada baba kız keyif yaptılar.  İbrahim Tatlıses twitter'dan keyfini paylaştı. 

İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız'a teşekkürlerini twitter'dan söyledi. İbrahim Tatlıses minik kızıyla her hafta sonu birlikte. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz aylarda ikinci eşi Ayşegül Yıldız'dan sessiz sedasız tek celsade ayrılmıştı.

 Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İbrahim Tatlıses ayrılmış aile saadetini twitter'dan paylaştı.

İki gündür birlikte zaman geçiren Elif Ada ve İbrahim Tatlıses dün ayrıldılar İbrahim Tatlıses minik kızını annesine emanet etti.

Kızıyla kahvaltı fotoğrafını Twitter'dan paylaşan Tatlıses, “Elif Ada'yla veda kahvaltısı. Güle güle canımın içi. Hep böyle gülesin inşallah” yorumunu yaptı.

 İbrahim Tatlıses aynı zamanda kahvaltı yaptığı ekibinin fotoğrafını da hesabından paylaştı: Ve ANASI ve EKİBİM ve KUŞADASI OTELİ, satmadan gelmeyeceğim. Haftasonu ELİF'in günü ya. ANASIN TEŞEKKÜRLER dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
deniz 5 yıl önce

Bu ne şirin bir bebek.

banner187

banner196