Öne Çıkanlar otomotiv göçük Fenerbahçe Futbol balıkesir

Hülya Avşar mini giyince...

Hülya Avşar uzun süre uzak durduğu kortlara geri döndü. Avşar kızı giydiği mini kıyafetiyle görenlerin dikkatini çekti.

Hülya Avşar mini giyince...

 Ünlü şarkıcı Hülya Avşar yine yaptı yapacağını. Hülya avşar sakatlığı yüzünden bir süre kortlardan uzak kalmış ve turnuvaya katılamamıştı. Avşar kızı turnuvaya katılamayınca gösteri maçı ile yetindi. Hülya Avşar gösteri maçında giydiği kıyafet ile dikkatleri üzerine çekti. Mini şort giyen Hülya Avşar birde minisini kendi elleriyle yırtıklar açınca ortaya bambaşka bir görüntü çıktı. Avşar kızını izleyenlar gözünü ondan alamadı.

Hülya Avşar mini yırtık eteği ile kortta esti!Sakat olduğu için bu yıl turnuvasına katılamayan Hülya Avşar gösteri maçı yapmakla yetindi.Estetik International Sağlık Grubu ana sponsorluğunda ve T.E.D. Spor Kulübü’ nün ev sahipliğinde gerçekleşen turnuva 12  gündür devam etmekte ve tenis sporu adına başarıyla geçen müsabakalara sahne oldu. 

Avşar kızı kortta giydiği kıyafeti ile yine tüm dikkatleri üzerinde toplamasını bildi.. Giydi şort ve tişortün modeli gösteri macını izleyerinden dikkatinde kaçmadı. Giydiği kıyafetleri,kendi eliyle kesen sonrasında giyen Hülya Avşar, bu kez şortunuda kesmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196