Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik çorlu Halit Mermer Yalova Altınova

Hira bebeğin fotoğrafı için 100 bin TL'yi kim teklif etti?

Demet akalın ile Okan Kurt çifti Hira adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar.Dün öğlen saatlerinde isse Demet akalın ve kızı taburcu oldu. Pusete koydukları Hira'nın yüzünü beyaz örtü ile kapatan çift nazardan korktukları için kızlarının fotoğrafının çekilmesine izin vermezken 100 bin TL'lik teklif geldiğini de doğruladılar.

Hira bebeğin fotoğrafı için 100 bin TL'yi kim teklif etti?
Demet Akalın geçtiğimiz günlerde ismi aylar öncesinden belli olan kızı Hira bebeği Acıbadem hastanesinde sezeryanle doğurdu ve dün hastaneden taburcu oldu.

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt eşine doğum hediyesi olarak son model bir cip aldı ve yeni aracıyla eşi Demet Akalın'ı hastaneden almaya geldi. Hira bebeği hastaneden babsı Okan Kurt pusetinde çıkardı. Demet Akalın görüntü vermemek için ve nazar değmesin diye pusetin üstünü beyaz bir örtüyle örttü.

Demet Akalın'a gazeteciler çıkışta "Bebeğinizin fotoğrafları için 100 bin TL teklif edildi mi?" diye sordu. Demet Akalın haberleri doğruladı. Demet Akalın'ın kızı Hira'nın göbek bağı ileride oluşabilecek Sağlık sorunlarına karşın hastanede saklanacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196