Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos çanakkale Futbol

Hastaneye zor yetiştirdiler!

Türkiye'nin en ünlü modacısı Cemil İpekçi'yi tatil için gittiği Bodrum'da böcek ısırdı. Böcek ısırığı diye ilk önce aldırış etmeyen fakat bir anda vücudunun büyük bir bölümünde böcek zehrinden dolayı şişlik oluşan Cemil İpekçi hemen hastaneye kaldırıldı. İpekçi'nin zehirlendiği ve hastanede bir kaç saat müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

Hastaneye zor yetiştirdiler!

Muğla'ya tatile giden Cemil İpekçi tatil yaptığı yerde büyük bir şok yaşadı. Bir böcek tarafından ısırılan Cemil İpekçi apar topar hemen hastaneye kaldırıldı. Hastanede hemen tedavi altına alınan ünlü modacının böcek ısırığından dolayı hastanelik olduğu ve zehirlendiği ortaya çıktı.

Türkiye'nin hatrı sayılır modacılarından olan Cemil İpekçi tatil için gittiği Muğla'da apar topar hastanaye kaldırıldı. Bodrum’da yaşayan modacı Cemil İpekçi, akşam saatlerinde aniden rahatsızlanınca, yakın koruması tarafından Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak müşahede altına alındı.

Cemil İpekçi tatil için gittiği Bodrum'da hastanelik oldu. Ünlü modacı Cemil İpekçi, Muğla’nın Bodrum ilçesinde zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Ünlü modacı Cemil İpekçi, Muğla’nın Bodrum ilçesinde zehirlenerek Hastaneye kaldırıldı.

Bodrum’da yaşayan modacı Cemil İpekçi, akşam saatlerinde aniden rahatsızlanınca, yakın koruması tarafından Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak müşahede altına alındı. Bir böceğin ısırması sonucu kolu iltihap kapan İpekçi, erken müdahale sayesinde iltihap kana karışmadan tedaviye alındı. Akrep sokmasından şüphelenen doktorlar, İpekçi’ye önce iğne vurdu, sonra serum takarak iltihabın vücuda yayılmasını engelledi. Yaklaşık 4 saat hastanede doktor gözetimi altında kalan İpekçi, daha sonra hastaneden ayrıldı. İpekçi, hastanenin imkanlarının kısıtlı olduğunu söyledi ancak doktorların ve sağlık personelinin azimli çalışmasından dolayı tebriklerini sundu. Kuyrukta bekleyen hastaları da gören İpekçi, hastane için yardım kampanyası düzenlemeyi düşündüğünü ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196