Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

Hasan Doğru'ya Saygısızlık

Saba Tümer'in programına konuk olan Hasan Doğru'ya sosyal medyada büyük destek var. Saba Tümer'in sus işareti yaptığı Hasan Doğru'ya saygısızlık yapıldığı düşünülüyor. Hasan Doğru'nun ilk programı çok ses getirdi.

Hasan Doğru'ya Saygısızlık
O Ses Türkiye'de birinci olan Hasan Doğru isimli yarışmacıya yapılan ayıp hala gündemde. Hasan Doğru, ses yarışmasında birinci olunca TV programcıları kapma yarışına girdi. İlk kapanlardan olan Saba Tümer ise yaptığı ayıplarla büyük tepki çekti.

O Ses Türkiye'nin 2014 şampiyonunu ağırlayan Saba Tümer, Hasan Doğru'nun şarkısını okuduğu sırada araya girerek 'sus' işareti yaptı. Hasan Doğru'ya yapılan bu ayıp büyük tepki çekti.


O Ses Türkiye'nin 2014 şampiyonunu ağırlayan Saba Tümer, Hasan Doğru'nun şarkısını okuduğu sırada araya girerek 'sus' işareti yaptı. Hasan Doğru'ya yapılan bu ayıp büyük tepki çekti.

Saba Tümer TV8'de yayınlanan Bu Gece adlı programında O Ses Türkiye birincisi Hasan Doğru'yu konuk etti. Hasan Doğru şarkısını seslendirirken yarıda kesen Saba Tümer çok ayıp etti. Saba Tümer Hasan Doğru'ya çok yanlış yaptı! Kınandı

Bu Gece adlı programa konuk olan O Ses Türkiye finalisti Hasan Doğru Uzun İnce Bir Yoldayım adlı şarkıyı seslendirdi. Şarkı daha sonlanmadan Saba Tümer şarkıyı bitirmesini istedi. Utangaç Hasan Doğru mütevazı tavrıyla hareket etti. Saba Tümer Hasan Doğru'nun şarkısını bitirmesini bekleyemedi. Hasan Doğru'ya sus işareti yapan Saba Tümer hareketiyle kınandı.

SABA TÜMER NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Saba Tümer görüntü ekibinin hazırladığı video sebebi ile çok zor durumda kaldı. Tanyeli ile reklam arasında oryantel eğitimi alan Saba Tümer'in bu görüntüleri canlı yayında yayınlanınca olanlar oldu.

TV8'de yayınlanan 'Bu Gece' adlı programın sunuculuğunu yapan bayan kahkaha Saba Tümer konuk olarak programına aldığı Tanyeli ile reklam arasında yaptığı oryantel görüntülerinin program esnasında yayınlanması nederi ile zor anlar yaşadı. Kendisinden habersiz görüntülerin yayınlanmasına kızan oryantel Tanyeli canlı yayını terk etti.
TV8'de yayınlanan Bu Gece programında ilginç anlar yaşandı. Saba Tümer'e konuk olan Tanyeli, izinsiz görüntülerinin yayınlanmasına sinirlendi ve programı ilginç bir şekilde terk etti. İzinsiz görüntüleri yayınlanan konuk Saba Tümer'in programını terk etti.TV8 ekibi, Saba Tümer ile Tanyeli'nin reklam arasındaki danslarını bant halinde ekranlara getirince olanlar oldu. Saba Tümer ile Tanyeli şaşırdı. Tanyeli stüdyoyu terk etti.

SABA TÜMER'İN KONUĞU STÜDYOYU BÖYLE TERK ETTİ

Tanyeli'yi sinirlendiren olay, Saba Tümer ile reklam arasındaki danslarının ekrana getirilmesi oldu. Kendisinin ve Saba Tümer'in bilgisi olmadan TV8 ekibi görüntüleri ortaya çıkardı.

Reklam arasında Saba Tümer, Tanyeli'den dans tiyoları istedi. Tanyeli, Saba Tümer'e dans etmeyi öğretirken o anlar görüntülendi.

Tanyeli ile Saba Tümer'in dans ettiği görüntüleri, sunucu ve konuktan habersizce yayınlayan ekip çalışanları izleyenlere güzel bir sürpriz yaparken Tanyeli ve Saba Tümer'i de şoka soktu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196