Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Hande Yener'in 28'lik sevgilisine 200 lira

41'lik Hande kendisinden 13 yaş küçük sevgilsi için 200 lira verip gül alan popçu dünya tersine döndü derdirtti. Hande Yener'in bu jesti şaşırttı. Genç sevgili ise bu jeste sarılarak teşekkür etti. Devir tersine döndü.

Hande Yener'in 28'lik sevgilisine 200 lira
Magazinde aşklarıyla gündeme gelen Hande Yener dün gece kendi,sinden 13 yaş küçük sevgilisiyle eğlence mekanında görüntülendi. Kendinden yaşça küçük sevgilileri ile gündeme gelen Hande Yener'den genç aşkısına 200 liralık gül aldı. Bu ikili dünya tersine döndü dedirtti. Birisi kendinden büyük diğeri ise kendinden küçük sevgili takıntısı var. 

Hande Yener yaptığı şarkılarla gündeme geldiği kadar bir o kadarda kendinden yaşça küçük sevgilileriyle gündeme gelmeye bayılıyor. Geçenlerde sevgilisinin başında bardak kıran ve daha sonra hiçbir şey olmamış gibi devam eden Hande Yener dün yine bomba etkisi yarattı resmen. Genç sevgilisiyle Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde eğlenen Yener, kendisinden 13 yaş küçük sevgilisiyle mekanda sarmaş dolaş dans etti. 41 yaşındaki popçu, bir ara Ozan Öğüt'le dudak dudağa öpüşerek de diğer müşterilerin dikkatini çekti.

Mekandan Öğüt'le peş peşe çıkan ünlü popçu, her zamanki gibi süper mini kıyafetiyle yürek hoplattı. Yener, kendisine ait lüks cipe yönelirken sevgilisi de hemen arkasından popçu aşkının aracına bindi. Aracın kapısını açık unutan Ozan Öğüt; çevredekilerin
uyarısıyla durumu fark etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196