Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Hande Yener'in 13 yaş küçük sevgilisi ilk kezzz

Başarılı şarkıcı Hande Yener'in uzun süredir gönlünde kimsecikler yoktu. Hande Yener geçtiğimiz gün kendisinden 13 yaş küçük sevgilisiyle el ele görüntülendi. Hande Yener kameraları karşısında görünce hafif bir tebessüm ederek yoluna devam etti. Başarılı şarkıcı Hande Yener kendinden 13 yaş küçük sevgilisiyle gecelerde turladı.

Hande Yener'in 13 yaş küçük sevgilisi ilk kezzz
Başarılı şarkıcı Hande Yener gündeme en çok Demet Akalın'la yaptığı kavgalarla geliyordu. Son olarak kesin biten arkadaşlığının ardından gündeme aşklarıyla devam etmeye başladı. Yaptığı müzik ve marijinal tarzıyla da adından sıkça bahsettiren Hande Yener çıtır aşkıyla el ele görüntülendi.

Hande Yener 13 yaş küçük sevgilisinin başında bardak kırmıştı o dönem gündemden düşmeyen Hande Yener'in aşkı reklam kokuyor denilmişken ikili bu sefer de kameralar karşısına el ele çıktılar.

Hande Yener 2 ay önce "Güzel bir aşk yaşıyorum, ama adını söylemem" demişti. Bu kişinin 'Musallat' filminde rol alan oyuncu Ozan Öğüt olduğu ortaya çıktı. Sevgililer önceki gece Beyoğlu'nda görüntülendi.

Hande Yener, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı Berksan, yakın arkadaşı Metin Arolat ve işletmeci Ataberk Oral'la yemek yedi.Yemek sonrası çıkışta el ele görüntülenen Yener bir ara panikledi sevgilisinin elini bıraktı ama sevgilisi Öğüt kameraları görünce hemen Hande Yener'in omuzuna el atarak poz verdi.

Hande Yener 41, Ozan Öğüt 28 yaşında. Aradaki 13 yaş fark her ikisi için de sorun değil. Çünkü Hande Yener gençlerden, Ozan Öğüt ise olgun kadınlardan hoşlanıyor.

Hande Yener daha önce de kendisinden 10 yaş küçük oyuncu Kadir Doğulu ile 3 yıl birlikte olmuştu. Ozan Öğüt'ün daha önceki sevgilileri 50 yaşındaki Yonca Evcimik ile 56 yaşındaki Çiğdem Kayalı'ydı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196