Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Halka'da ki küçük kız şimdi güzelliğiyle büyüledi

Bundan 10 yıl önce Halka filmiyle adını duyuran Daveigh Chase filmde oynadığı zamanlarda küçük bir kızdı. Daveigh Chase şimdi ise güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç bir kız oldu.

Halka'da ki küçük kız şimdi güzelliğiyle büyüledi

Ünlü oyuncu Daveigh Chase Halka fimiyle adını duyurmuş küçük bir kızken şimdi güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken bir kuğ gibi oldu. Güzel oyuncunun son halini görenler güzelliğine hayran kalırken Halka'da ki küçük kız o muydu diyerek şaşkınlıklarını gizlemekte zorluk çektiler. Evet o küçük kız büyüdü ve şimdilerde güzelliğiyle adından çok bahsettiren ve Hollywood'da yaşayan bir ünlüye döndü.

 Halka Filmi 2002 Yılında Çok İzlenen Filmler Arasında yer Almıştı. Halka'nın Küçük Yıldızı Artık Büyüdü. Hollywood'da yaşayan şimdilerin genç Yıldızı  Daveigh Chase çok Konuşulan İsimler Listesinde yer Alıyor. Şöyle ki bir Reklam Filmi İçin Poz veren Güzel Oyuncu Wild in Blue İsimli Film İçin Reklam Pozu Verildi fakat Verilen Fotoğraf reklam Afişine Asılmadı. Asılmamasının Sebebi Olarak ta çıplaklık nedeniyle uygunsuz olarak bulunması imiş. 

Yıl 2002 Ve O Yılların Filmi Halka, Lilo ve Stitch filminde de Lilo karakterinin seslendirmesini yapan 24 yaşındaki ABD ’li oyuncu, verdiği bir pozun Hollywood ’unünlü Sunset Bulvarı’nda bir reklam pwww.haber0.net anosu için “çıplaklık nedeniyle uygunsuz” olarak nitelendirilmesiyle gündeme geldi. TMZ’de yer alan habere göre, yeni filmi Wild in Blue’nun afişinin panoya asılmasına izin verilmemesi üzerine Chase, şu anda Hollywood’un çok konuşulan isimlerinden biri.
Öte yandan, Daveigh Chase’in Instagram hesabı da sıklıkla gündeme geliyor. Halka’daki rolüyle hızlı bir şekilde üne kavuşan Chase, ilerleyen yıllarda aynı başarıyı yakalayamamıştı.
Anahtar Kelimeler:
YeniHaliDaveigh ChaseHalka

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196