Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Haldun Dormen'den Şahan'ı kızdıracak açıklama

Usta tiyatrocu ve oyuncu Haldun Dormen açıklama yaptı.Şahan Gökbakar ile Cem Yılmaz'ı kıyaslayan usta tiyatrocu ikisinin aynı kefede olmadığını söyledi.

Haldun Dormen'den Şahan'ı kızdıracak açıklama
Tiyatronun usta ismi Haldun Dormen çok iddialı bir açıklamada bulundu. Recep İvedik 4 filmi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlanan Şahan Gökbakar ile Cem Yılmaz'ı kıyaslayan tiyatronun duayyen ismi Haldun Dormen 'Onları aynı kategoriye koyamayacağım, çünkü Cem Yılmaz büyük bir sanatçı' dedi...

AYNI KEFEYE KOYAMAYACAĞIM

Usta tiyatrocu Haldun Dormen, ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar için 'Onları aynı kategoriye koyamayacağım, çünkü Cem Yılmaz büyük bir sanatçı' dedi...

Tiyatronun usta ismi Haldun Dormen, dün telefonla bağlandığı 'Söylemezsem Olmaz' programında dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar hakkında konuşan sanatçı, 'Cem Yılmaz'ı Şahan'la aynı kategoriye koymayacağım, çünkü Cem Yılmaz büyük bir sanatçı. (Recep İvedik hakkında) Komedi filmlerinin bu hale getirilmesi çok yanlış,Cem Yılmaz'ın ise benim için ayrı bir yeri var' dedi.

Dormen, Gökbakar'ın 'Recep İvedik' serisini de eleştirdi: 'Serinin yalnızca bir filmini izledim. Recep İvedik beni ilgilendirmiyor.

Kemal Sunal filmlerinde durduk yere küfür edildiğini gördünüz mü' Küfrün durduk yere kullanılması beni üzüyor' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196