Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Hakan Ural'dan şok Engincan açıklaması

Sibel Can ile evliliğinden doğan oğlu Engincan için Hakan Ural'dan şok açıklamalar. Engincan Ural'ın gay söylentilerine cevap veren Hakan Ural oğlunun gay olmadığını öyle olsa bile tercihine saygı duyacağını söyledi. Şarkıcı Sibel Can ise bu konu hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

Hakan Ural'dan şok Engincan açıklaması
Sibel Can ve Hakan Ural'ın oğlu Engincan gündemde kalmaya devam ediyor. Hakan Ural oğlunun gay olmadığını ama tercihlerine saygı gösterdiğini söyledi.

Sibel Can ve Hakan Ural birlikteliğinden olan çocukları Engin Can hakkında çıkan haberler baba Hakan Ural'ın canını bir hayli sıktı. Hakan Ural Engincan hakkında çıkan haberler sonucunda oğlum Gay değil dedi.

Magazin gündeminde giyim tarzıyla olsun, gittiği mekanlar ile olsun dikkat çeken Engin Can hakkında çıkan haberler için Hakan Ural cevap verdi.

Sibel Can'dan ayrılmasının ardından 29 yaşındaki Ezgi Ural ile evlenen Hakan Ural mutlu olduğunu ifade etti. Hakan Ural çocukları hakkında ise şunları söyledi:

Ünlü bir anne babanın çocuğu olmanın zor olduğunu söyleyen Hakan Ural: 'Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim.

Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz.

Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196