Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Hadise şok oldu birden borç yaptı!

Başarılı şarkıcı Hadise şarkısının telif hakkı için reklemında oynadığı firmaya dava açtı. Ancak davcıyken davalı durumuna düştü. O Ses Türkiye'nin bir türlü başarı yakalayamayan jürisi Hadise'ye büyük şok! Neye uğradığını şaşırdı. Açtığı dava'nın sonucunu öğrenince kulaklarına inanamadı. Başarılı şarkıcı Hadise'nin davasında borçlu Hadise çıkt

Hadise şok oldu birden borç yaptı!
Başarılı şarkıcı Hadise para istedi borçlu çıktı. O Ses Türkiye programında 3 sezondur jüri üyeliği yapan ancak bir türlü birinci olmayı başaramayan kısmetsiz Hadise dava açtı borçlu çıktı. Bir firmanın reklam filminde oynayan Hadise reklamda seslendirdiği Aşk Kaç  Beden Giyer şarkısının telif hakkını ödenmeyen firmaya dava açmıştı ancak başına patladı. 

 Başarıdan başarıya koşan Hadise bir anda borçlu çıktı. Aşk Kaç Beden Giyer şarkısına telif ödenmediğini söyleyen Hadise firmayı mahkemeye verdi mahkemeden öyle bir karar çıktı ki güzel sanatçı neye uğredığını şaşrdı.

O Ses Türkiye'nin jürisi Hadise'nin başı dertten kurtulmuyor, güzü bir türlü gülmüyor başarılı şarkıcının. Ünlü popçu; geçtiğimiz günlerde reklamlarında oynadığı Trendyol'un sahibi DSM Grup'la, 250 bin Euro'luk alacağı yüzünden mahkemelik olmuştu. Dava dilekçesinde, iki reklam filmi için anlaştığını belirten Hadise; Trendyol'un sahibi DSM Grup'un anlaşmayı haksız yere feshettiğini öne sürüp 500 bin Euro'luk alacağının yarısını tahsil ettiğini belirtmişti.

Hadise'nin Trendyol reklamlarında kullandığı 'Aşk Kaç Beden Giyer' şarkısının bestecisi Ender Gündüzlü ise; hem ünlü sanatçıya, hem de DSM Grup'a telif ödemeden şarkısını kullandıkları için dava açtı. Gündüzlü, 200 bin lira tazminat talep ettiği bir ihtarname gönderdi. Ayrıca 'Aşk Kaç Beden Giyer' parçasının söz sahibi Deniz Erten ve albüm yapımcısı Seyhan Müzik 'in de Hadise'ye ve firmaya telif konusundaki bu usulsüzlükten dolayı dava açacağı konuşuluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196