Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Gülşen ağlaya ağlayaaa!

Şarkıcı Gülşen'den büyük şok.. Jurisi olduğu yarışma programında yarışmayı terk etti ağlaya ağlaya çıktı gitti. Gülşen'in bu durumu herkesi şok etti...

Gülşen ağlaya ağlayaaa!
Fatih Aksoy yeni projesi için Mustafa Ceceli ve Mazhar Alanson'un yanında juri olarak Gülşen'i seçti. Deneme çekimleri sırasında istenilen performansı yakalayaman ünlü şarkıcı kolutuğunu Ziynet Sali'ye bırakınca diğer iki şarkıcı da programdan ayrıldı.
 
Başarılı şarkıcı Gülşen, ağlaya ağlaya programı terk etti... Gülşen'in programı terk etmesi ile juri üyeleri de programdan ayrıldı. Hal böyle olunca Fatih aksoy sinir krizleri geçirdi.
 
O Ses Türkiye yrışması için düşünülen ama olmayan Gülşen yeni bir yarışmanın jüri koltuğuna oturdu ama... Oturmasıyla kalkması bir oldu. Ardından Mazhar Alanson ile Mustafa Ceceli'de juriden ayrılınca Fatih Aksoy sinir krizi geçirdi.
 
 
 
 
PİLOT ÇEKİM BAŞARISIZ
 
 
Sabah'ın haberine göre, daha önce 'O Ses Türkiye' için adı geçen ama koltuğunu Ebru Gündeş'e kaptıran Gülşen, bu kez Fatih Aksoy'un yeni projesi için kamera karşısına geçti. Yapılan pilot çekimlerde Mazhar Alanson ve Mustafa Ceceli ile jüri koltuğuna oturan popçu, defalarca tekrarlanan çekimlerde istenen performansı sergileyemedi.
BENİ KADRODAN ÇIKARIN
Sürekli kasılan ve yarışmacılarla sıcak bir ilişki kuramayan Gülşen, ağlayarak yapımcı Fatih Aksoy'a gidip kadrodan çıkarılmasını rica etti. İsteği kabul edilen Gülşen'in yerine Ziynet Sali ile anlaşma yapıldı. Bu gelişmenin ardından Mazhar Alanson ve Mustafa Ceceli de ekipten ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196