Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Gülşen ağlaya ağlaya gitti yarışma ne oldu

Yeni bir şarkı yarıması için jüri koltuğuna oturan Gülşen bu işi beceremedi. Fatih Aksoy'un yeni projesi için kamera karşısına geçen Gülşen beklenin altında bir performans sergileyince kendi isteği ile jüri koltuğundan kaltı.

Gülşen ağlaya ağlaya gitti yarışma ne oldu
Başarılı şarkıcı Gülşen yeni bir projeye başlamak üzereyken deneme çekimlerinde bile başarılı olamayınca kendi rızasıyla projenden ayrıldı. Gülşen bu durumu ağlaya ağlaya yapımcıya bildirdi. Yarışma başlamadan bir ton değişiklilk yaşandı. Jüri üyeliğinden ilk olarak ayrılan Gülşen oldu. Yapımcılığını Fatih Aksoy'un yaptığı yarışma başlamadan merak konusu oldu. 

Gülşen bu olayı kıvıramadı. Deneme çekimlerinden ağlaya ağlaya ayrıldı. Yeni bir şarkı yarışması için ekran karşısına çıkmaya hazırlanan Gülşen bu işi beceremedi. Yarışma programı ekranlarda çıkmadan önce bir sürü olaya mağruz kaldı. Mustafa Ceceli va Mahsar Alanson da yarışma başlamadan koltuklarını devrettiler.

Beğenilen şarkıcı Gülşen yarışma programlarında neden boy göstermiyor neden jüri üyesi olmuyor denildi al oldu başaramadı ağlayarak terk etti. Gülşen jüriliği beceremedi. Beklenenin altında bir performans sergileyince kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı.

Yapılan pilot çekimlerde Mazhar Alanson ve Mustafa Ceceli ile jüri koltuğuna oturan popçu, defalarca tekrarlanan çekimlerde istenen performansı sergileyemedi.

Sabah'ta yer alan habere göre, Sürekli kasılan ve yarışmacılarla sıcak bir ilişki kuramayan Gülşen, ağlayarak yapımcı Fatih Aksoy'a gidip kadrodan çıkarılmasını rica etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196