Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Gönül Yazar'a ne olduuuuu!?

Türk müziğinin usta sanatçılarından Gönül Yazar'ı sağlık durumu ile ilgili yaşanan olumsuz durum sevenlerıini, dostlarını ve yakınlarınıoldukça üzdü.

Gönül Yazar'a ne olduuuuu!?
Türk Sanat Müziğinin usta yorumcusu Gönül Yazar, sabah saatlerinde bastığı kilimin ayağının altından kayması sonucu kaza geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan Yazar'ın vücudunda çürüklerin ve kaburgasında kırıkların olduğu söylenirken doktorları tarafından resmi açıklama yapıldı. Ünlü ismin arkadaşları hastaneye koşarken odası doldu taştı.
 
Başarılı şarkıcı Gönül Yazar'dan şok haber geldi. Türkiye'nin en başarılı ses sanatçılarından olan Gönül Yazar, ne yaptı dersiniz? Gönül Yazar bir kaza geçirdi ve hastanelik oldu.
 
Başrılı usta sanatçı Gönül Yazar çok üzdü çok.. Gönül Yazar geçirdiği kaza sonucu kaburgalarını kırdı. Gönül Yazar'ın bu hali hekesi çok üzdü...
 
 
Türk sanat müziği yorumcusu ve sinema oyuncusu Gönül Yazar sabah saatlerinde hastanelik oldu. Evinde olduğunu ve bastığı kilimin ayağının altından kayması sonucunda düştüğü bildirilen ünlü sanatçının sağlık durumu sevenleri tarafından merak edilirken doktorlarından açıklama geldi. Yazar'ın iyi olduğu ancak ağrılarının devam ettiği bildirildi.
 
Türk Sanat Müziğinin önemli isimlerinden Gönül Yazar, bastığı kilim kayınca kendini yerde buldu. Hastaneye kaldırılan Gönül Yazar'ın hastalığı, Onur Akay'ın paylaştığı fotoğrafla öğrenildi.
 
 
Genç sanatçı Onur Akay, Gönül Yazar'ın hastanede çekilen bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı ve "Çok geçmiş olsun Gönül ablacım. Allah sana sağlık versin" diye not düştü.
 
 
Gönül Yazar'ın düşme sonucu, vücudunda çürükler ve kaburgasında zedelenme tespit edildiği öğrenildi. Gönül Yazar'ın sağlık durumunun iyi olduğu ancak ağrılarının devam ettiği öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196