Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Gökçe ile Caner aşka mı yelken açtı? İşte şok itiraf

Uğur Yücel, Binnur Kaya ve Caner Cindoruk ile Aramızda Kalsın dizisinde başrol oynayan Gökçe Bahadır aşk hayatına dair açıklama yaptı. Caner Cindoruk 5 yıllık sevgilisi Ebru Özkan ile Bahadır yüzünden mi ayrıldı? Caner cindoruk ile Gökçe Bahadır arasında aşk mı var? İşte cevapları

Gökçe ile Caner aşka mı yelken açtı? İşte şok itiraf
Gökçe Bahadır ve dizi seti arkadaşı Caner Cindoruk hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında konuştu. Aşırı kilo alan Gökçe Bahadır sebebinin Antep yemekleri olduğunu söyledi. Dizideki rol arkadaşı Caner Cindoruk ile hakkında çıkan aşk dedikodularına ise açıklık getirdi.

Antepli bir ailenin İstanbul'daki hayatlarını anlatan Aramızda Kalsın dizisinde yenen bölge yemekleri oyunculara aşırı kilo aldırdı. Oyuncu kilo itirafında bulundu ve en çok kiloyu Binnur Kaya'nın aldığını söyledi.

Aramızda Kalsın dizisinde rol alan Gökçe Bahadır aldığı kiloların sebebini sette yenen Antep yemeklerine bağladı ve en çok kiloyu Binnur Kaya'nın aldığını söyledi.

Aramızda Kalsın dizisinde Uğur Yücel ve Binnur Kaya ile başrol oynayan Gökçe Bahadır aldığı aşırı kilolar ile dikkat çekti. Kiloların sebebini ise oyuncu sette yenen Antep yemeklerine bağladı.

Aramızda Kalsın dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır aldığı kilolar ile dikkat çekti. Sette bol bol Antep yemekleri yiyen Bahadır tüm set ekibi gibi kendisininde kilo aldığını itiraf etti.

GÖKÇE BAHADIR'DAN KİLO YORUMU
Star Tv'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın' dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır geçitiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Başarılı oyuncu dizi başladıktan sonda aldığı aşırı kiloları ile dikkat çekti.

Uğur Yücel ve Binnur Kaya ile birlikte başrol oynadığı 'Aramızda Kalsın' dizisinin çekimleri sırasında yedikleri Antep yemekleri sebebi ile kilo aldığını kabil eden Bahardır, dizideki rol arkadaşı Cihan Cindoruk ile aşk iddialarınada yanıt verdi.ÇEKİMLERDE BOL BOL ANTEP YEMEĞİ

Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır; "Çok güzel, keyifli bir dizi. Sette de bol bol Gaziantep yemekleri yiyoruz" diyerek cevap verdi.. Hepiniz kilo almışsınız doğru mu diye sorulması üzerine güzel oyuncu "Evet aldık. En çokta Binnur Kaya kilo aldı. En iştahlısı o" itirafında bulundu. Diyetisyen tutmuşsunuz çok kilo almamak için doğru mu sorusuna Gökçe Bahadır, "Yok doğru değil o haber" dedi.AŞK YOK

Oyuncu Caner Cindoruk ile aşk yaşadıkları yönündeki iddialarla ilgili olarakta Gökçe Bahadır, "Daha önce bu soruya cevap verdim, öyle bir şey yok" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196