Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Gökçe Bahadır'dan aşk yok ama kilo var açıklaması

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk ile hakkında çıkan aşk iddialarına açıklama getirdi. Ünlü oyuncu Aramızda Kalsın dizisinin setinde yedikleri Antep yemeklerinden dolayı kilo aldığını ama hayatında aşk olmadığı dile getirdi.

Gökçe Bahadır'dan aşk yok ama kilo var açıklaması
Aramızda Kalsın dizisinin oyuncuları Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk arasında çıkan aşk dedikodularına Gökçe Bahadır açıklık getirdi. Son zamanlarda da kilo alan Gökçe Bahadır Binnur Kaya ile güzel yediklerini söyledi.

Antepli bir ailenin İstanbul'daki hayatlarını anlatan Aramızda Kalsın dizisinde yenen bölge yemekleri oyunculara aşırı kilo aldırdı. Oyuncu kilo itirafında bulundu ve en çok kiloyu Binnur Kaya'nın aldığını söyledi.

Aramızda Kalsın dizisinde rol alan Gökçe Bahadır aldığı kiloların sebebini sette yenen Antep yemeklerine bağladı ve en çok kiloyu Binnur Kaya'nın aldığını söyledi.

Aramızda Kalsın dizisinde Uğur Yücel ve Binnur Kaya ile başrol oynayan Gökçe Bahadır aldığı aşırı kilolar ile dikkat çekti. Kiloların sebebini ise oyuncu sette yenen Antep yemeklerine bağladı.

Aramızda Kalsın dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır aldığı kilolar ile dikkat çekti. Sette bol bol Antep yemekleri yiyen Bahadır tüm set ekibi gibi kendisininde kilo aldığını itiraf etti.

GÖKÇE BAHADIR'DAN KİLO YORUMU

Star Tv'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın' dizisinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır geçitiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Başarılı oyuncu dizi başladıktan sonda aldığı aşırı kiloları ile dikkat çekti.

Uğur Yücel ve Binnur Kaya ile birlikte başrol oynadığı 'Aramızda Kalsın' dizisinin çekimleri sırasında yedikleri Antep yemekleri sebebi ile kilo aldığını kabil eden Bahardır, dizideki rol arkadaşı Cihan Cindoruk ile aşk iddialarınada yanıt verdi.ÇEKİMLERDE BOL BOL ANTEP YEMEĞİ

Başarılı oyuncu Gökçe Bahadır; "Çok güzel, keyifli bir dizi. Sette de bol bol Gaziantep yemekleri yiyoruz" diyerek cevap verdi.. Hepiniz kilo almışsınız doğru mu diye sorulması üzerine güzel oyuncu "Evet aldık. En çokta Binnur Kaya kilo aldı. En iştahlısı o" itirafında bulundu. Diyetisyen tutmuşsunuz çok kilo almamak için doğru mu sorusuna Gökçe Bahadır, "Yok doğru değil o haber" dedi.AŞK YOK

Oyuncu Caner Cindoruk ile aşk yaşadıkları yönündeki iddialarla ilgili olarakta Gökçe Bahadır, "Daha önce bu soruya cevap verdim, öyle bir şey yok" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196