Öne Çıkanlar Futbol spor yalova ziyaret haber

Gökçe Bahadır yeni aşkı ile görüntülendi

Ekranların başarılı oyuncusu olan uzun zamandır adı kimseyle anılmayan Gökçe Bahadır iş adamı sevgilisiyle bir mekandan çıkarken görüntülenince neye uğradığını şaşırdı. İkili birlikte çıktığı mekandan gazetecileri görünce ayrı ayrı arabalara binmek zorunda kaldı.

Gökçe Bahadır yeni aşkı ile görüntülendi
Ali Sunal ile 2011-2012 yıllarında evli kalan ve aşk hayatında istediğini bulamayan Gökçe Bahadır, uzun süren aşk orucunu bozdu.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE ŞAŞIP KALDI

Bir süredir genç bir iş adamı ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Bahadır, önceki gece sevgilisi ile görüntülendi. Bebek'teki Lucca adlı mekanda birlikte eğlenen ikili, mekandan yine birlikte çıktı. Genç sevgilisine ait Porshce marka aracı ile oradan ayrılmak isteyen Gökçe Bahadır, gazetecileri karşısında görünce ne yapacaklarını şaşırdı.


BİRBİRLERİNDEN AYRILDILAR

Birkaç aydır birlikte oldukları öğrenilen ikili, gazetecilerin kendilerini görüntülemesi üzerine hızlıca birbirlerinden ayrıldı. Genç iş adamı lüks aracına binerek hızlıca oradan ayrılırken, Bahadır da koşar adım aracına binerek oradan ayrıldı.


ARNAVUTKÖY'DE BULUŞTULAR

Gazetecileri atlatmak isteyen ikili, Arnavutköy'de buluşarak birlikte Anadolu Yakası'na gitti. Uzun süredir aşk hayatı sessiz olan güzel oyuncu, böylelikle yeni sevgilisi ile ilk kez yakalanmış oldu.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196