Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Gökçe Bahadır ve Ali Sunal ilişkisine ne oldu?

Neden bitti? Ali Sunal ve Gökçe Bahadır arasında ünlü olmak için basamak olarak adlandırılan bir ilişki olduğu ortaya atıldı.

Gökçe Bahadır ve Ali Sunal ilişkisine ne oldu?
Ünlü yıldızların aşkları bitti. Gökçe Bahadır , Ali Sunal ilişkisi neden bitti? Hani büyük aşktı diyenler var ancak bunun nedenini kendilerinden dinlemek lazım.  Bahadır’ın 2012’de evlenip 6 ay sonra boşandığı Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ı basamak olarak kullandığını iddia etti. Ali Sunal ve Gökçe Bahadır arasında ünlü olmak için basamak olarak adlandırılan bir ilişki olduğu ortaya atıldı.
 
HANİ BÜYÜK SEVGİYDİ
 
Bahadır’ı Sunal’a isteyenler arasında olan Hokna, Magazin D’ye “Gökçe çok değişti. Yükselmek için evliliğini ve bazı şeyleri basamak olarak kullandı. O büyük aşk nasıl o kadar kısa sürede bitebilir?” dedi.

Sosyal Medya:  Hiçte ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.Gökçe hanım kariyerinin en iyi olduğu ve kendini ispatladığı bir dönemde evlendiler.Hiçbir erkek burnuna dayanmayan bir güzelliği fark edecek kabiliyet donanımına sahip değildir.Aynen külkedisinin küllerinden arınıp bir prenses kılığına girmeden farkedilmediği gibi.Onu bulmak içinse ayakkabıyı kullanmak zorunda olduğu gibi.Karşısında duran elması işlenmeden anlayamaz erkekler.Birde kaybettiklerin de anlarlar nelerden vazgeçtiklerini bence...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196