Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Gizem Karaca'dan şok takip itirafı!

Türkiye'nin tescilli güzellerinden Benim Hala Umudum Var dizisinin güzel yıldızı Gizem Karaca öyle bir itirafta bulundu ki... Uyuşturucu operasyonuyla başı çok ağrıyan güzel babasının kendisini adım adım takip ettiğini belirtti. Babasının aracına taktığı cihaz ile hızına kadar izlenen güzel yıldız bu olayın oyunculuğa ilk başladığı zamanlarda...

Gizem Karaca'dan şok takip itirafı!
Gizem Karaca 2013 yılında kötü birçok olay yaşadığını söyledi. Verdiği röportajda babasının aracına navigasyon taktırarak takibe aldığını da anlattı.

Güzel oyuncu Gizem Karaca verdiği röportajda babasının kendisini aracına taktırdığı navigasyon ile takip ettiğini söyledi. 2013 yılında başına bir sürü olay gelen Gizem Karaca samimi itiraflarda bulundu.

Gizem Karaca, "Oyunculuğa başladıktan sonra babam otomobilime yer belirleme sistemi taktırmıştı. Takip ediyordu beni. Hızımı, nerede olduğumu kontrol ediyordu. Ama artık vazgeçti. GPS denilen o çipi söktürdü" dedi.

Oyuncu Gizem Karaca uyuşturucu operasyonu ve yaptığı trafik kazasıyla başı beladan kurtulmadı. Babası önlem olarak Gizem Karaca'nın aracına navigasyon taktırarak adım adım takip etti.
Uyuşturucu operasyonu sonucunda gözaltına alınarak daha sonra serbest bırakılan Gizem Karaca'nın başı beladan kurtulmuyor. Daha sonra birine çarparak kaçtığı iddia edilerek 2 yıl hapsi istenmişti. Gizem Karaca babasının otomobiline navigasyon taktırdığını ve takip ettiğini söyledi.

BABASININ BAŞKA ÇARESİ KALMAMIŞ OLACAK Kİ...

Gizem Karaca'nın babası ünlü oyuncuyu navigasyon sistemi ile bir süre takip ederek daha sonra vazgeçtiğini söyledi. Girdiği güzellik yarışmasıyla şansının açıldığını söyleyen ünlü oyuncu Gizem Karaca 2013'ün kendisi için zor geçtiğini söyledi. İlk önce uyuşturucu operasyonuyla gözaltına alınan daha sonrada trafik kazası ile 2 yıl hakkında hapis istenen Gizem Karaca yaptığı röportajda şunları söyledi:

"Trafik kazası 1 sene önce meydana gelen bir olay. Şimdi ortaya çıktı. Sonuçta talihsiz bir durumdu. Ailemle peş peşe gidiyordum ve bir şekilde ailemin gözü önünde oldu kaza. Ucuz kurtuldum, Gerçekten ölüm atlattım. Şu an araba kullanmama, yolda yürümeme bile artık daha fazla dikkat ediyorum."Gizem Karaca hakkında çıkan haberlerin çoğunun yalan olduğunu söyleyerek "Evet kaza yaptım. O kaza haberinde bile diyor ki; '2 kişiyi yaraladı, başka bir arabaya çarptı.' Ben bir arabaya çarpmadım. Direkt lokantaya girdim. Yani öyle bir durum oldu. Yanlış aktarılıyor sonuçta üzücü bir şey" dedi.

Karaca, bir soru üzerine ailesinin tek kızı olduğu için anne ve babasının üzerine titrediğini kaydederek, şöyle konuştu, "Bu ortama girdikten sonra sonuçta bilmedikleri bir ortam zor piyasa babam bir şekilde kontrol etmek için GPS çipi taktırmıştı. Takip ediyordu beni. Hızımı, nerede olduğumu kontrol ediyordu, şimdi yok Allah'tan."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196